- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR TF-1525 – Głośnik niskotonowy PA, 250W, 8Ω
814,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TF-1525
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn estradowych, Głośniki Niskotonowe do kolumn estradowych, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR TF-1525
CELESTION
To jedna z najbardziej znanych marek wśród producentów głośników. Głośniki serii TF znane są zarówno ze znakomitego dźwięku, jak i korzystnego stosunku jakości do ceny.
Głośnik niskotonowy PA, 250W, 8Ω
- 38cm (15″) głośnik basowy PA o dużej mocy i wysokiej efektywności
- Membrana celulozowa wzmacniana włóknem kewlarowym
- Liniowa charakterystyka częstotliwościowa, szerokie pasmo przenoszenia
- Odporna na temperaturę 64mm (2.5″) cewka nawinięta na kaptonowym karkasie
- Parametry TSP przystosowane do osiągnięcia potężnego basu
- Podwójne zawieszenie gumowe dla doskonałej liniowości
- Solidny stalowy kosz
- Idealny do zastosowań w zestawach PA o najwyższych wymaganiach
Klang+Ton 02/2018
„Naturalne brzmienie tego zestawu (Monolith od Klang+Ton) było dotychczas nieosiągalne dla standardowych kolumn HiFi, nawet podłogowych. Niezależnie czy to koncert rockowy czy muzyka klasyczna, możesz poczuć się jakbyś stał na scenie lub pomiędzy orkiestrą. (Zestaw głośnikowy Monolith oparty na TF-1525, TF-0420MR, CDX1-1010 oraz MRH-170).”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR TF-1525 – Głośnik niskotonowy PA, 250W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR TF-1525 – Głośnik niskotonowy PA, 250W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik niskotonowy PA, 250W, 8Ω TF-1525 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR TF-1525 – Głośnik niskotonowy PA, 250W, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-3 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 47 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 250 W |
| Moc muzyczna MAX | 500 W |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.149 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 78 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 5.9 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.66 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.59 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 152 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 5.2 Ω |
| Współczynnik BxL | 13.50 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.8 mH |
| Średnica cewki | Ø 64 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 2.5 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 855 cm2 |
| Waga magnesu | 1.2 kg |
| Średnica magnesu | Ø 157 mm |
| Otwór montażowy | Ø 354 mm |
| Głębokość montażowa | 142 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 369 mm |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 385 mm x 153 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 385 mm |
| Szerokość | Ø 385 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 153 mm |
| Kolor | black |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 4.34 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 15" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.4 x 0.17 x 0.41 m |
| Waga brutto | 5.2 kg |
| Waga netto | 4.34 kg |
EAN: 0739894532754
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR TF-1525 – Głośnik niskotonowy PA, 250W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-250/WS – Projektor dźwięku PA
387,40 zł
Oceniono 5.00 na 5
MONACOR EDL-250/WS – Projektor dźwięku PA to pasywny głośnik instalacyjny 100V do nagłośnień wewnętrznych i zewnętrznych. Oferuje moc 30 W RMS z odczepami 30/15/7,5 W, pasmo 125 Hz–15 kHz, skuteczność 101 dB, przetwornik 13 cm, kąt promieniowania 110°, wymiary Ø180 × 200 mm i wagę 2,1 kg. Sprawdzi się w halach, kościołach, szkołach, obiektach sportowych, altanach i systemach PA. Obudowa z tworzywa, kabel połączeniowy i ruchomy uchwyt ułatwiają trwały montaż.
MONACOR MSW-252 – Druty lutownicze Ø 1mm
254,56 zł
MONACOR MSCN-8100/SW – Kabel głośnikowy, 10m, 2-polowy wtyk NEUTRIK SPEAKON/wtyk 6.3mm
276,70 zł
MONACOR KM-21302 – Statyw głośnikowy, teleskopowy
1 283,74 zł
Monacor SA-50 + WALL-04 x2 – Nagłośnienie naścienne do 30m2
898,00 zł
4x MONACOR WALL-06T + HQM 2060BC – nagłośnienie naścienne do 60m2
3 276,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.