- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR TF-0615 – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 100W, 8Ω
354,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TF-0615
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn estradowych, Głośniki Niskotonowe, Głośniki średniotonowe, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR TF-0615
CELESTION
To jedna z najbardziej znanych marek wśród producentów głośników. Głośniki serii TF znane są zarówno ze znakomitego dźwięku, jak i korzystnego stosunku jakości do ceny.
Głośnik nisko-średniotonowy PA, 100W, 8Ω
- 16cm (6.5″) głośnik nisko-średniotonowy PA o dużej mocy w zakresie basowym do około 100Hz
- Membrana celulozowa wzmacniana włóknem kewlarowym
- Liniowa charakterystyka częstotliwościowa, szerokie pasmo przenoszenia
- Odporna na temperaturę 38mm cewka nawinięta na kaptonowym karkasie
- Wychylenie XMAX na poziomie ±2.5mm
- Podwójne zawieszenie gumowe dla doskonałej liniowości
- Solidny stalowy kosz
- Idealny do zastosowań w kompaktowych zestawach PA wspomaganych subwooferem
HOBBY HiFi 06/2015
„Doskonała liniowość charakterystyki. Głośnik do szerokiej gamy zastosowań.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR TF-0615 – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 100W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR TF-0615 – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 100W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik nisko-średniotonowy PA, 100W, 8Ω TF-0615 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR TF-0615 – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 100W, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-6 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 107 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 100 W |
| Moc muzyczna MAX | 200 W |
| Skuteczność | 95 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.193 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 11.3 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 5.83 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.68 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.61 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 6.5 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 7.2 Ω |
| Współczynnik BxL | 9.03 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.5 mH |
| Średnica cewki | Ø 38 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 2.5 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 145 cm2 |
| Waga magnesu | 0.8 kg |
| Średnica magnesu | Ø 115 mm |
| Otwór montażowy | Ø 147 mm |
| Głębokość montażowa | 65.5 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 168.5 mm |
| Rozstaw otworów X | 119 mm |
| Rozstaw otworów Y | 119 mm |
| Wymiary | Ø 178 mm x 74 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 178 mm |
| Szerokość | Ø 178 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 74 mm |
| Kolor | black |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 1.71 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 6″ |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.195 x 0.095 x 0.195 m |
| Waga brutto | 1.88 kg |
| Waga netto | 1.71 kg |
EAN: 0739894588959
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR TF-0615 – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 100W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MSH-115 – Głośnik średniotonowy HiFi, 120WMAX, 50WRMS, 8Ω
232,42 zł
MONACOR ATT-324PEU – Regulator głośności PA 24W, z 24V przekaźnikiem priorytetowym
182,61 zł
MONACOR SPC-70/SW – Kabel głośnikowy „ECONOMY QUALITY”, 2 x 0.75mm2, 100m
249,03 zł
MONACOR ATT-1950 – 6-strefowe regulatory głośności do montażu w racku 482mm (19″)
1 322,71 zł
APART CM6T + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagłośnienia sufitowego dla powierzchni do 200m2
4 376,00 zł
8x MONACOR WALL-05T + HQM 2120BC – nagłośnienie naścienne do 150m2
4 655,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.