- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-553D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz 3-kanaÅ‚owy, 550WRMS
1 549,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-553D
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-553D
Cyfrowy wzmacniacz 3-kanałowy
- Regulowana częstotliwość zwrotnicy sat/sub
- 3 regulatory głośności
- Sterowany temperaturowo wentylator
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem oraz napięciem stałym na wyjściu, wskaźniki diodowe
- Diodowy wskaźnik przesterowania (clip) dla każdego kanału
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-553D – Cyfrowy wzmacniacz 3-kanaÅ‚owy, 550WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-553D – Cyfrowy wzmacniacz 3-kanaÅ‚owy, 550WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz 3-kanałowy, 550WRMS STA-553D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-553D – Cyfrowy wzmacniacz 3-kanaÅ‚owy, 550WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 600 W |
| Moc znamionowa RMS | 550 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 150W (satelity) 1 x 250W (subwoofer) |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 100W (satelity) 1 x 160W (subwoofer) |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 3 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1.5V/14kΩ |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zwrotnica | 12 db/oct. |
| Częstotliwość podziału | 50-250Hz |
| Wbudowany limiter | nie |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 96 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 70 dB |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 800 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Wysokość (U) | 1 |
| Waga | 4.5 kg |
| Złącza | 3 x terminale śrubowe |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.28 x 0.12 x 0.55 m |
| Waga brutto | 5.41 kg |
| Waga netto | 4.49 kg |
EAN: 4007754247466
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 3 |
| Moc [W] | 550 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-553D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz 3-kanaÅ‚owy, 550WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-611SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 101,47 zł
IMG STAGELINE ECM-270 – Profesjonalny mikrofon pojemnoÅ›ciowy
475,96 zł
IMG STAGELINE FLY-16R – 16-kanaÅ‚owy odbiornik audio
370,80 zł
IMG STAGELINE CD-230USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 654,97 zł
BIAMP – REVAMP8250 8-kanaÅ‚owy wzmacniacz 8 x 250W / 4Ohm
6 287,00 zł
IMG STAGELINE ECMS-90 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
869,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.