- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-500D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 500WRMS
1 299,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-500D
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-500D
Cyfrowy wzmacniacz stereo
- 2 tryby pracy (stereo i w mostku)
- Włączany limiter
- 2 regulatory głośności
- Sterowany temperaturowo wentylator
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem oraz napięciem stałym na wyjściu, wskaźniki diodowe
- Diodowy wskaźnik przesterowania (clip) dla każdego kanału
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-500D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 500WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-500D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 500WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz stereo, 500WRMS STA-500D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-500D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 500WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 600 W |
| Moc znamionowa RMS | 500 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 250 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 150 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 500 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/12kΩ |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 96 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 70 dB |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 840 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Wysokość (U) | 1 |
| Waga | 4.4 kg |
| Złącza | 1 x 3-pinowy XLR L/R 1 x 6.3mm L/R 1 x SPEAKON L/R |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.38 x 0.12 x 0.55 m |
| Waga brutto | 5.33 kg |
| Waga netto | 4.4 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754247459
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 500 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-500D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 500WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BIAMP – REVAMP2150 2-kanaÅ‚owy wzmacniacz 2 x 165W / 4Ohm
2 262,00 zł
BIAMP REVAMP2150 to 2-kanałowy cyfrowy wzmacniacz (2 × 165 W / 4Ω, 1 × 330 W mostek). Pasmo 20–22 000 Hz, transformator toroidalny, chłodzenie konwekcyjne, zabezpieczenia DC, termiczne i przeciwprzepięciowe. Wejścia RCA i Euroblock, wyjścia Euroblock. Obudowa rack 1U, waga 5,1 kg. Idealny do profesjonalnych instalacji nagłośnieniowych. 🔊⚡
IMG STAGELINE MPA-102 – 1-kanaÅ‚owy niskoszumny przedwzmacniacz mikrofonowy
553,45 zł
IMG STAGELINE ECMS-90 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
869,00 zł
IMG STAGELINE TXS-900 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz
1 715,80 zł
IMG STAGELINE DM-3SET – Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych
332,05 zł
BOSE PowerMatch PM8250N – Konfigurowalny wzmacniacz mocy (wersja sieciowa)
18 143,00 złszt.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.