- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 540WRMS
2 213,95 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-400D
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-400D
Nowa generacja cyfrowych wzmacniaczy charakteryzująca się dużymi rezerwami mocy oraz wysoką efektywnością.
Dzięki dodatkowym takim zaletom jak niewielka waga oraz cicha praca, urządzenia te są idealnym rozwiązaniem dla systemów przenośnych.
Cyfrowy wzmacniacz stereo
- Konstrukcja klasy D wykonana w oparciu o moduły HYPEX
- Cicha praca, sterowane temperaturowo wentylatory
- 2 regulatory głośności
- Niewielka waga dzięki zastosowaniu kompaktowego zasilacza impulsowego
- Dobre odtwarzanie basów dzięki zastosowaniu kondensatorów o dużej pojemności
- Ochrona przed zwarciem oraz przegrzaniem
- Diodowe wskaźniki zasilania, włączenia zabezp. oraz przesterowania
- Złącza NEUTRIK SPEAKON
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U, za pomocÄ… dołączonych uchwytów
EVENT Rookie 01/2015
o STA-400D oraz STA-800D
„MaÅ‚e, ale o szerokich możliwoÅ›ciach zastosowaÅ„. Bardzo niskie szumy wÅ‚asne.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 540WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 540WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz stereo, 540WRMS STA-400D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 540WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 700 W |
| Moc znamionowa RMS | 540 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 270 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 180 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/10kΩ (XLR, sym.), 1V/4.7kΩ (RCA) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | nie |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 110 dB(A) |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 0.02 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 600 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 277 mm |
| Wysokość (U) | 1 |
| Waga | 3.5 kg |
| Złącza | 1 x 3-pinowy XLR L/R 1 x RCA L/R 1 x NEUTRIK SPEAKON L/R 2 x para terminali śrubowych |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.32 x 0.095 x 0.53 m |
| Waga brutto | 4.31 kg |
| Waga netto | 3.56 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754239058
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 540 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 540WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz
1 046,12 zł
IMG STAGELINE DRIVE-15P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 700W
2 878,15 zł
IMG STAGELINE MXR-40PRO – Profesjonalny 4-kanaÅ‚owy mikser audio
1 149,00 zł
IMG STAGELINE DRUMSET-1 – Zestaw mikrofonów perkusyjnych
1 046,12 zł
IMG STAGELINE LR-1000U – Uchwyt w ksztaÅ‚cie U
709,65 zł
ArtSound AMP 1250B – wielokanaÅ‚owy wzmacniacz
Zapytaj o cenÄ™











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.