- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-235 – Wzmacniacz stereo, 1000WRMS
2 380,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-235
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-235
Wzmacniacz stereo PA
z wbudowanym limiterem.
- Wyświetlacz LCD: temperatura, tryb pracy, moc
- 2 tryby pracy (stereo lub w mostku)
- Możliwość włączenia funkcji limitera
- Sterowany temperaturowo wentylator
- 2 regulatory głośności
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
- Opóźnione załączanie głośników
- Ochrona przed zwarciem i przegrzaniem (wskaźniki diodowe)
- Diodowe wskaźniki przesterowania, poziomu sygnału i limitera, dla każdego kanału
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-235 – Wzmacniacz stereo, 1000WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-235 – Wzmacniacz stereo, 1000WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz stereo, 1000WRMS STA-235 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-235 – Wzmacniacz stereo, 1000WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 1 400 W |
| Moc znamionowa RMS | 1 000 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 500 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 400 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 1 000 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1.2V/10kΩ |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 10-50 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 80 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 50 dB |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 2 000 Hz |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 11.5 kg |
| Złącza | 2 x 3-pinowy XLR L/R, sym. 2 x gniazdo 6.3mm L/R, sym. 3 x SPEAKON 2 x para terminali śrubowych |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.37 x 0.14 x 0.51 m |
| Waga brutto | 13.52 kg |
| Waga netto | 12.6 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754221336
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Moc [W] | 1000 |
| Ilość kanałów | 2 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-235 – Wzmacniacz stereo, 1000WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE HPR-6 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo
287,77 zł
IMG STAGELINE TXS-900HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 823-832MHz oraz 863-865MHz
824,72 zł
IMG STAGELINE MXR-80 – 8-kanaÅ‚owy mikser audio
1 101,47 zł
IMG STAGELINE CD-230USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 654,97 zł
IMG STAGELINE MX-1IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (1-kanaÅ‚owy)
614,00 zł
IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W
4 249,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.