- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-2200 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS
4 538,65 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-2200
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-2200
Profesjonalny wzmacniacz stereo
z wbudowanÄ… zwrotnicÄ… i limiterem.
- Stabilny przy 2Ω
- Klasa H ze zoptymalizowanym zasilaczem
- Wyświetlacz LCD: temperatura, tryb pracy, ochrona
- Zwrotnica z częstotliwością podziału 120Hz, 24dB/okt., praca jako wzmacniacz pełnopasmowy, dla subwoofera lub głośników satelitarnych
- 3 tryby pracy (stereo, równoległa, w mostku)
- Sterowany temperaturowo wentylator
- 2 regulatory głośności
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
- Opóźnione załączanie głośników
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, napięciem stałym na wyjściu (wskaźniki diodowe)
- Diodowe wskaźniki napięcia zasilającego, poziomu i limitera dla każdego kanału
- Złącza NEUTRIK SPEAKON
Wzmacniacz STA-2200 wyposażony jest w gniazdo zasilania POWERCON (20A). W komplecie kabel zasilający AAC-115P.
Wzmacniacz wyposażony jest w specjalne obwody zabezpieczające, pozwalające na pracę przy obciążeniu 2Ω.
Spadek obciążenia poniżej 2Ω spowoduje wyłączenie wzmacniacza przez obwody zabezpieczające.
Spadek obciążenia poniżej 2Ω spowoduje wyłączenie wzmacniacza przez obwody zabezpieczające.
SOUNDCHECK 07/2009
o STA-3000 oraz STA-2200
„STA-3000 oraz STA-2200 sÄ… idealnym rozwiÄ…zaniem dla każdego, kto szuka solidnego wzmacniacza w atrakcyjnej cenie. Wzmacniacze sÄ… odpowiednie do ogólnych zastosowaÅ„, ale sprawdzÄ… siÄ™ także w wymagajÄ…cych systemach PA.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-2200 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-2200 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS STA-2200 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-2200 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 4 000 W |
| Moc znamionowa RMS | 2 200 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | 2 x 750 W |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 1 100 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 700 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | 1 x 1 500 W |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 2 000 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/20kΩ |
| Współczynnik tłumienia | |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zwrotnica | 24 dB/oct. |
| Częstotliwość podziału | 120 Hz |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 100 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 60 dB |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 3 600 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 88 mm |
| Głębokość | 479 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 22.5 kg |
| Złącza | 1 x 3-pinowy XLR L/R, sym., może być przelotowe 1 x NEUTRIK SPEAKON L/R 2 x para terminali śrubowych |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.59 x 0.16 x 0.64 m |
| Waga brutto | 27.3 kg |
| Waga netto | 22.64 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754208894
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Moc [W] | 2200 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 2 |
| Ilość kanałów | 2 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-2200 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-606DT/2 – Mikrofon pulpitowy z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 672.000-691.975MHz
802,53 zł
IMG STAGELINE MXR-4 – 4-kanaÅ‚owy mikser audio
553,45 zł
IMG STAGELINE WAVE-10P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
824,72 zł
IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 300WRMS
1 328,35 zł
IMG STAGELINE STA-1000 – Profesjonalny wzmacniacz stereo PA, 1000WRMS
2 817,32 zł
ArtSound AMP 1250B – wielokanaÅ‚owy wzmacniacz
Zapytaj o cenÄ™











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.