- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-2000D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz 4-kanaÅ‚owy
5 368,90 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-2000D
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-2000D
Nowa generacja cyfrowych wzmacniaczy charakteryzująca się dużymi rezerwami mocy oraz wysoką efektywnością.
Dzięki dodatkowym takim zaletom jak niewielka waga oraz cicha praca, urządzenia te są idealnym rozwiązaniem dla systemów przenośnych.
Cyfrowy wzmacniacz mocy, 4-kanałowy
- Konstrukcja klasy D wykonana w oparciu o moduły PASCAL
- Doskonałe parametry akustyczne, szeroki zakres dynamiki, bardzo niskie THD
- Cicha praca, sterowane temperaturowo wentylatory (włączane po przekroczeniu 85°C)
- Niewielka waga dzięki zastosowaniu kompaktowego zasilacza impulsowego
- 4 regulatory głośności
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, napięciem stałym na wyjściu oraz przeciążeniem
- Praca w trybie 4-kanałowym oraz w mostku
- W trybie mostkowym możliwość zastosowania wzmacniacza w systemie 100V
- Diodowe wskaźniki zasilania, sygnału, pracy w mostku, włączenia zabezp., przegrzania oraz przesterowania
- Złącza NEUTRIK POWERCON i SPEAKON
- Szeroki zakres napięć zasilających: 85-265V˜
- Montaż w racku 482mm (19″), 2U
SOUNDCHECK 03/2015
„Wzmacniacze STA-1000D oraz STA-2000D gwarantujÄ… doskonałą jakość dźwiÄ™ku, niezależnie od rodzaju odtwarzanej muzyki.”
tools4music 02/2015
„Wzmacniacze STA-200D oraz STA-1000D marki IMG Stage Line wykonane zostaÅ‚y z najwyższÄ… starannoÅ›ciÄ… oraz z wykorzystaniem solidnych komponentów. DziÄ™ki niewielkiej głębokoÅ›ci (tylko 335mm), zamiast montażu w stojaku rack, można po prostu ustawić je na półce. SÄ… idealnym rozwiÄ…zaniem do systemów HiFi, nagÅ‚aÅ›niania maÅ‚ych i Å›rednich pomieszczeÅ„, a także do transmisji mowy np. w salach konferencyjnych.”
+ Waga
+ Rezultaty testów: niskie THD, perfekcyjna odpowiedź częstotliwościowa oraz stosunek S/N
+ Kompaktowe wymiary
+ Obwody zabezpieczajÄ…ce
+ Szeroki zakres zastosowań
+ Jakość wykonania
+ Efektywność
– Brak wyjść przelotowych XLR
+ Waga
+ Rezultaty testów: niskie THD, perfekcyjna odpowiedź częstotliwościowa oraz stosunek S/N
+ Kompaktowe wymiary
+ Obwody zabezpieczajÄ…ce
+ Szeroki zakres zastosowań
+ Jakość wykonania
+ Efektywność
– Brak wyjść przelotowych XLR
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-2000D – Cyfrowy wzmacniacz mocy, 4-kanaÅ‚owy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-2000D – Cyfrowy wzmacniacz mocy, 4-kanaÅ‚owy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz mocy, 4-kanałowy STA-2000D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-2000D – Cyfrowy wzmacniacz mocy, 4-kanaÅ‚owy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 2 400 W |
| Moc znamionowa RMS | 2 000 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 4 x 500 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 4 x 280 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | 2 x 1 000 W |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 2 x 1 000 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 4 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/10kΩ (XLR, sym.), 1V/5kΩ (RCA) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | nie |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 119 dB(A) |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 85-265 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 2 320 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 89 mm |
| Głębokość | 335 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 6.4 kg |
| Złącza | 1 x NEUTRIK POWERCON 4 x 3-pinowy XLR 4 x RCA 4 x NEUTRIK SPEAKON 2 x NEUTRIK SPEAKON mostek |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.58 x 0.16 x 0.375 m |
| Waga brutto | 8.24 kg |
| Waga netto | 6.4 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754239089
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 4 |
| Moc [W] | 2000 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-2000D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz 4-kanaÅ‚owy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BIAMP – REVAMP2150 2-kanaÅ‚owy wzmacniacz 2 x 165W / 4Ohm
2 262,00 zł
BIAMP REVAMP2150 to 2-kanałowy cyfrowy wzmacniacz (2 × 165 W / 4Ω, 1 × 330 W mostek). Pasmo 20–22 000 Hz, transformator toroidalny, chłodzenie konwekcyjne, zabezpieczenia DC, termiczne i przeciwprzepięciowe. Wejścia RCA i Euroblock, wyjścia Euroblock. Obudowa rack 1U, waga 5,1 kg. Idealny do profesjonalnych instalacji nagłośnieniowych. 🔊⚡
IMG STAGELINE TXS-900 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz
1 715,80 zł
IMG STAGELINE PAK-415 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 450WRMS
2 767,45 zł
IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo
420,61 zł
IMG STAGELINE DM-3SET – Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych
332,05 zł
IMG STAGELINE CD-196USB – Profesjonalny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 349,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.