- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS ST-5000 – Mikrofon pulpitowy
387,40 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ST-5000
Kategorie: Mikrofony przewodowe, Mikrofony pulpitowe / na gęsiej szyi
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS ST-5000
Mikrofon pulpitowy
- Wkładka back electret o charakterystyce superkardioidalnej
- Specjalne ekranowanie RF do ochrony przed zakłóceniami od telefonów
- Włącznik on/off
- Diodowy wskaźnik pracy
- Solidna wersja
- W komplecie wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS ST-5000 – Mikrofon pulpitowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS ST-5000 – Mikrofon pulpitowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon pulpitowy ST-5000 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS ST-5000 – Mikrofon pulpitowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | mikrofon pulpitowy |
| Wersja | desktop |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioida |
| System | back electret |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 80-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 220 Ω |
| Czułość | 10 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 125 dB |
| Zasilanie | 12-48V DC phantom |
| Długość gęsiej szyi | 368 mm |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 96 x 46 x 113mm (podstawa) |
| Waga | 820 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.13 x 0.445 x 0.195 m |
| Waga brutto | 1.281 kg |
| Waga netto | 0.82 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754248012
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS ST-5000 – Mikrofon pulpitowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR DMG-450 – Mikrofon dynamiczny na gÄ™siej szyi, 450mm
199,21 zł
JTS GM-5212L – Mikrofony elektretowe na gÄ™siej szyi, ze Å›wiecÄ…cym na czerwono pierÅ›cieniem
387,40 zł
MONACOR PA-6000RC – Mikrofon pulpitowy PA, strefowy
1 433,57 zł
MONACOR ECM-300DT – Mikrofon pulpitowy PA (push-to-talk) z moduÅ‚em Dante®
3 154,90 zł
ITC Audio T-4012 Pulpit systemowy 4 strefowy
1 622,60 zł
ITC Audio T-4012 to funkcjonalny pulpit systemowy 4 strefowy z mikrofonem elektretowym, preselekcją stref, programowalnym gongiem, wskaźnikiem LED i zasięgiem do 1 km. Pasmo 80 Hz – 18 kHz, zasilanie Phantom 12V lub 24V DC, kompaktowa obudowa ABS – idealny mikrofon do radiowęzła PA 🎤📢











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.