- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SPH-8M – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω
487,03 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SPH-8M
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn domowych, Głośniki Niskotonowe, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR SPH-8M
Głośnik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω
- Wysoka jakość wykonania
- Polipropylenowa membrana o niskim rezonansie
- Solidny i elegancki kosz aluminiowy z 6 gwintowanymi otworami
- System magnetyczny z otworem wentylacyjnym w rdzeniu
- Do zastosowań w obudowach zamkniętych i bass-reflex
Hobby HiFi 06/2011
„Perfekcyjna liniowość i zrównoważony dźwiÄ™k. Dobra jakość wykonania. DoskonaÅ‚y jako nisko-Å›redniotonowy w systemach 2-drożnych.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SPH-8M – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SPH-8M – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω SPH-8M to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SPH-8M – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-2 500 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 35 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 100 W |
| Moc muzyczna MAX | 150 W |
| Skuteczność | 89 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.71 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 27 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 2.26 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.50 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.41 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 44 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 6.5 Ω |
| Współczynnik BxL | 9.01 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.78 mH |
| Średnica cewki | Ø 38 mm |
| Materiał korpusu cewki | aluminium |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 4.5 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 240 cm2 |
| Waga magnesu | 790 g |
| Średnica magnesu | Ø 110 mm |
| Otwór montażowy | Ø 180 mm |
| Głębokość montażowa | 91 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 222 mm x 97 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 222 mm |
| Szerokość | Ø 222 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 97 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 2.2 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 22 cm |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.245 x 0.14 x 0.24 m |
| Waga brutto | 2.52 kg |
| Waga netto | 2.2 kg |
EAN: 4007754221299
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR SPH-8M – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-430/WS – Najwyższej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik kulowy
514,71 zł
MONACOR RBT-10 – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω
1 499,00 zł
IMG STAGELINE FLAT-M8BAG – Pokrowiec ochronny na FLAT-M8
271,44 zł
MONACOR PA-M224 – 2-strefowy wzmacniacz matrycowy PA
5 645,65 zł
MONACOR RCS-23/SW – Szuflada rack 482mm (19″), 3U
1 229,00 zł
AMC VIVA 3 + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 150m2
4 097,80 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.