- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SPH-390TC – Subwoofer HiFi, 2 x 300WMAX, 2 x 150WRMS, 2 x 8Ω
974,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SPH-390TC
Kategorie: Głośniki - Inne i drivery tubowe, Głośniki do kolumn domowych, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR SPH-390TC
Subwoofer HiFi, 2 x 150WRMS, 2 x 8Ω
- Głośnik z podwójną cewką
- Wytrzymały stalowy kosz
- Karbonizowana membrana polipropylenowa
- Dobra liniowość nawet dla dużych skoków mocy
- Parametry pozwalające na osiągnięcie w obudowach bass-reflex mocnego basu o bardzo niskim rezonansie
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SPH-390TC – Subwoofer HiFi, 2 x 300WMAX, 2 x 150WRMS, 2 x 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SPH-390TC – Subwoofer HiFi, 2 x 300WMAX, 2 x 150WRMS, 2 x 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Subwoofer HiFi, 2 x 300WMAX, 2 x 150WRMS, 2 x 8Ω SPH-390TC to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SPH-390TC – Subwoofer HiFi, 2 x 300WMAX, 2 x 150WRMS, 2 x 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 2 x 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-1 500 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 23 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 2 x 150 W |
| Moc muzyczna MAX | 2 x 300 W |
| Skuteczność | 96 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.3 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 160 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 6.36 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.29 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.26 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 284 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 2 x 6Ω/3Ω |
| Współczynnik BxL | 16.72 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 2 x 1.3mH/1.3mH |
| Średnica cewki | Ø 65.5 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 7 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 850 cm2 |
| Waga magnesu | 1.8 kg |
| Średnica magnesu | Ø 182 mm |
| Otwór montażowy | Ø 348 mm |
| Głębokość montażowa | 160 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 385 mm x 170 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 385 mm |
| Szerokość | Ø 385 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 170 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 6.78 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 15" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.405 x 0.19 x 0.405 m |
| Waga brutto | 7.56 kg |
| Waga netto | 6.78 kg |
EAN: 4007754025460
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR SPH-390TC – Subwoofer HiFi, 2 x 300WMAX, 2 x 150WRMS, 2 x 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR WALL-04T/SW – Para 2-drożnych zestawów gÅ‚oÅ›nikowych, czarne
547,97 zł
MONACOR ECM-500 – Mikrofon pulpitowy PA
553,45 zł
MONACOR ESP-315/SW – 2-drożny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, naÅ›cienny, czarny
719,50 zł
TAGA Harmony TA-400MIC + Monacor MKS-34 x8 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
2 255,00 zł
APART CMX20DT + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 60m2
3 546,60 zł
Monacor SA-50 + WALL-04 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
898,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.