- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SPE-230/WS – Pary gÅ‚oÅ›ników do montażu wpustowego, 8Ω
193,68 zł
Na stanie

MONACOR SPE-230/WS – para głośników do montażu wpustowego 8 Ω to pasywne, 2-drożne głośniki koaksjalne do instalacji niskoimpedancyjnych. Oferują moc 25 W RMS i 50 W MAX, impedancję 8 Ω, skuteczność 85 dB/W/m, pasmo 100 Hz–20 kHz, otwór montażowy Ø110 mm oraz głębokość 50 mm. Sprawdzą się w samochodzie, na łodzi, tarasie, w domu i prostych systemach nagłośnienia. Tweeter chłodzony ferrofluidem, odporność na wilgoć, plastikowa membrana i biała obudowa ułatwiają trwały montaż. Sprawdź specyfikację i zamów na akustyka.pl.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SPE-230/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR SPE-230/WS
Pary głośników do montażu wpustowego, 8Ω
- System 2-drożny, koaksjalny
- Głośnik wysokotonowy chłodzony ferrofluidem
- Odporne na wilgoć dzięki jednolitej obudowie i membranie z tworzywa sztucznego
- Do zastosowań w samochodzie, na łodzi lub na tarasie
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SPE-230/WS – Pary gÅ‚oÅ›ników do montażu wpustowego, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SPE-230/WS – Pary gÅ‚oÅ›ników do montażu wpustowego, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pary głośników do montażu wpustowego, 8Ω SPE-230/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SPE-230/WS – Pary gÅ‚oÅ›ników do montażu wpustowego, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | 100-20 000 Hz |
| CzÄ™stotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 25 W |
| Moc muzyczna MAX | 50 W |
| Skuteczność | 85 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Åšrednica cewki | – |
| MateriaÅ‚ korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Åšrednica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 110 mm |
| Głębokość montażowa | 50 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 150mm x 66mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 150 mm |
| Szerokość | Ø 150 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 66 mm |
| Kolor | biały |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 0.5 kg |
| Ilość | 2 |
| Typ głośnika | 130 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.165 x 0.08 x 0.33 m |
| Waga brutto | 1.33 kg |
| Waga netto | 1.145 kg |
EAN: 4007754091496
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 50 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | okrągły |
| Moc głośnika [W] | 25 |
| Otwór montażowy [mm] | 110 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
| Impedancja [Ω] | 8 |
| Odporny na wilgoć | Tak |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR SPE-230/WS – Pary gÅ‚oÅ›ników do montażu wpustowego, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR RBT-56 – WstÄ™gowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy, 20WMAX, 10WRMS, 4Ω
160,47 zł
MONACOR SPH-170 – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy HiFi, 80WMAX, 50WRMS, 8Ω
453,82 zł
MONACOR SP-90 – Uniwersalny gÅ‚oÅ›nik niskotonowy, 70WMAX, 35WRMS, 8Ω
196,44 zł
Monitor Audio Creator C1S – GÅ‚oÅ›nik sufitowy
1 490,00 zł
Monitor Audio Creator C1S to kompaktowy głośnik sufitowy dwudrożny z przetwornikami C-CAM, systemem montażowym Tri-Grip II i złączem Quik-Link. Zapewnia pasmo 40 Hz – 30 kHz, moc do 50 W RMS i łatwy montaż w otworze 171 mm. Idealny do funkcjonalnych instalacji audio w domach i przestrzeniach komercyjnych.
Monacor SA-160BT + TAGA Harmony TOS-315 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 440,00 zł
4x ITC T-703A + MONACOR PA-900 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60 m2
3 698,60 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.