- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi, 25WRMS, 8Ω
254,56 zł
Na stanie

MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi to pasywny, 2-drożny głośnik do montażu wpustowego w instalacjach 8 Ω. Oferuje moc 25 W RMS i 50 W MAX, skuteczność 87 dB/W/m, pasmo 60 Hz–20 kHz, otwór montażowy 115 × 190 mm, głębokość 61 mm oraz wymiary 146 × 220 × 70 mm. Sprawdzi się w domu, biurze, sklepie, restauracji i systemach nagłośnienia tła. Dodatkowy tweeter, obudowa z samogasnącego ABS zgodna z UL 94V0 i metalowa maskownica ułatwiają estetyczny montaż
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SPE-15/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR SPE-15/WS
Głośniki sufitowe HiFi, 8Ω
- Wersja 2-drożna z dodatkowym przetwornikiem wysokotonowym (ruchomy w: SPE-17/WS, SPE-22/WS oraz SPE-32/WS)
- Obudowa z tworzywa sztucznego z metalową maskownicą
- Tworzywo ABS, samogasnące, zgodność z normą UL 94V0
- Bardzo dobra charakterystyka dźwięku
- Do sufitów o grubości od 8 do 35mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi, 25WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi, 25WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik sufitowy HiFi, 25WRMS, 8Ω SPE-15/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi, 25WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | 60-20 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 90 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 25 W |
| Moc muzyczna MAX | 50 W |
| Skuteczność | 87 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | – |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | – |
| Otwór montażowy | 115 x 190 mm |
| Głębokość montażowa | 61 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | 146x220x70mm |
| Średnica zewnętrzna | – |
| Szerokość | 146 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Kolor | biały |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 0.83 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 100 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.195 x 0.095 x 0.265 m |
| Waga brutto | 0.989 kg |
| Waga netto | 0.879 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754232677
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 61 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | prostokątny |
| Moc głośnika [W] | 25 |
| Otwór montażowy [mm] | 222 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
| Impedancja [Ω] | 8 |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi, 25WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Indiana Line RD 280 WH GŁOŚNIK SUFITOWY
499,00 zł
MONACOR EN-24 – Gramofonowa wkładka magnetyczna stereo
182,61 zł
MONACOR MEC-2000/SW – Kabel XLR, 20m
221,35 zł
AUDAC CELO6I/W Wysokiej klasy 2-drożny 6" głośnik sufitowy Wersja biała – 8Ω (RAL9016 + Logo)
903,34 zł
MONACOR SIA-548ROHS – Wymienna kolba lutownicza 48W
177,07 zł
MONACOR PA-6FM – Moduł monitorowania uszkodzeń
276,70 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.