- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SOUND-100SUB – Aktywny subwoofer 120WRMS
1 937,20 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR SOUND-100SUB
Kolumny głośnikowe serii SOUND
Charakteryzują się wysokiej jakości obudowami bass-reflex z płyt MDF oraz efektywnymi głośnikami z ekranowaniem magnetycznym. Przeznaczone są do zastosowań HiFi i PA, wymagających wysokiego poziomu dźwięku np. podczas prezentacji multimedialnych.
Aktywny subwoofer 120WRMS
- Zapewnia bardzo dynamiczny bas, doskonale dopasowany do aktywnych zestawów głośnikowych serii SOUND, ale sprawdza się również w połączeniu z innymi kompaktowymi zestawami głośnikowymi HiFi oraz systemami kina domowego
- Poza przełączaną czułością wejściową i fazą oraz automatycznym włącznikiem, posiada regulowaną zwrotnicę (50-150Hz)
- Wysokiej jakości obudowa bass-reflex z płyt MDF, stylizowanych na czarny fornir
- 25cm (10″) gÅ‚oÅ›nik basowy
- Regulacja głośności subwoofera
- Wejścia: 1 x RCA L/P, RCA LFE
- Terminale śrubowe L/P wejściowe i wyjściowe do podłączania bezpośrednio w istniejącą linię głośnikową
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SOUND-100SUB – Aktywny subwoofer 120WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SOUND-100SUB – Aktywny subwoofer 120WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny subwoofer 120WRMS SOUND-100SUB to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SOUND-100SUB – Aktywny subwoofer 120WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 120 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 35-100 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 150mV/24kΩ (RCA L/R) 55mV/16kΩ (RCA mono) 2.3V/440Ω (high IN) |
| System | – |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 25cm (10") głośnik basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | 25cm (10") |
| Skuteczność | 88 dB/W/m |
| Max SPL | 108 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | drewno |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/240VA |
| Wymiary | 330 x 360 x 360mm |
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 13 kg |
| Wejścia | 1 x RCA (L/R), niesym., IN 1 x RCA (mono), niesym., IN 1 x terminal śrubowy (stereo), high-level IN 1 x terminal śrubowy (stereo), high-level OUT |
| Wyjścia | 1 x terminale śrubowe (stereo), high level out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.46 x 0.46 x 0.46 m |
| Waga brutto | 15.68 kg |
| Waga netto | 13.05 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754212303
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR SOUND-100SUB – Aktywny subwoofer 120WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR GN-40XLR/SW – GÄ™sia szyja XLR, 500mm
175,90 zł
MONACOR NR-25KS – GÅ‚oÅ›nik tubowy
254,56 zł
MONACOR MEC-1500/SW – Kabel XLR, 15m
166,00 zł
POLTON KR10-TR + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 200m2
3 727,00 zł
ELAC SUB 2010 – PÅ‚aski subwoofer domowy
3 299,00 zł
ELAC SUB 2010 to płaski subwoofer domowy z 8-calowym przetwornikiem i wzmacniaczem BASH, zapewniający mocny i precyzyjny bas. Dzięki wąskiej konstrukcji można ustawić go pionowo lub poziomo, a wbudowany odbiornik AirX2 umożliwia konfigurację bezprzewodową. Idealny do kina domowego.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR EDL-82HQ – GÅ‚oÅ›nik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω
608,80 zł
Oceniono 5.00 na 5











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.