- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE SKYROCK/POWER – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy
4 832,67 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE SKYROCK/POWER
Przenośny system wzmacniający
z odbiornikiem Bluetooth.
- Zasilanie sieciowe lub z wykorzystaniem wbudowanego akumulatora żelowego 12V/18Ah (czas pracy do 40h, lub do 10h przy pełnej głośności), wskaźnik stanu naładowania
- Odbiornik Bluetooth (wersja 5.0) do łączenia z przenośnymi odtwarzaczami audio
- Funkcja Bluetooth TWS (True Wireless Stereo) do pracy w trybie stereo
- Wysokiej jakości cyfrowy wzmacniacz 120W
- 2-drożna konstrukcja z 38cm (15″) gÅ‚oÅ›nikiem basowym oraz 25.4mm (1″) kopuÅ‚kowym wysokotonowym
- 1 regulowane wejście mikrofonowe (combo XLR/6.3mm)
- 1 regulowane wejście aux (3.5mm)
- Regulowany efekt pogłosu dla wejścia mikrofonowego
- Port USB do ładowania przenośnych odtwarzaczy
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE SKYROCK/POWER – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE SKYROCK/POWER – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Przenośny system wzmacniający SKYROCK/POWER to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE SKYROCK/POWER – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS | 55 W (bass) 21 W (treble) |
| Moc szczytowa (peak) | 130 W |
| Pasmo przenoszenia | 38-20 000 Hz |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| ZasiÄ™g | – |
| Wejścia | 12 mV/1 kΩ (Mic), 70 mV/3 kΩ (Aux) |
| Link | – |
| THD | – |
| Max SPL | 129 dB |
| Korektor, niskie | – |
| Korektor, Å›rednie | – |
| Korektor, wysokie | – |
| Zasilanie | 100-240 V˜/50-60 Hz/120 VA, lub z akumulatora 12 V/18 Ah (WP18-12SHR) |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 470 x 815 x 365 mm |
| Waga | 29.2 kg |
| Połączenia | 1 x XLR/6.3 mm (mic), 1 x 3.5 mm (aux) 1 x USB Type-A |
EAN: 4007754422931
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE SKYROCK/POWER – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MR-1918/SW – Stojak rack, 8U
174,97 zł
MONACOR INS-100R – Odbiornik HDMIâ„¢
387,40 zł
MONACOR PA-4120 – Wzmacniacze mocy PA
5 258,20 zł
IMG STAGELINE MEGA-215SUB – Najwyższej jakoÅ›ci, profesjonalny subwoofer PA, 2000WRMS, 4Ω
6 649,00 zł
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TOS-515 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
1 905,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 60 m². W skład zestawu wchodzą: 4 głośniki naścienne TAGA Harmony TOS-515, oraz wzmacniacz miksujący MONACOR SA-440/SW
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
8x MONACOR WALL-05T + JBL VMA 260 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
6 974,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.