- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SIP-SPEAK/WS – Głośnik SIP, aktywny, biały, PoE
4 538,65 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SIP-SPEAK/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR SIP-SPEAK/WS
SIP Speakers from 2N®
For playing live messages or scheduled messages. It not only allows you to replay your messages from an IP telephone, you can also play them from your mobile phone or smartphone if a suitable IP control panel is used. Features of a complex audio system with SIP protocol. No further investments required for hardware or software, e.g. a PC.
Aktywny zestaw głośnikowy SIP
- Obudowa z tworzywa sztucznego w kolorze białym
- Wbudowany wzmacniacz
- Moc wyjściowa 8W (przy zasilaniu PoE) lub 12W (przy zasilaniu z 12V zasilacza)
- Obsługa protokołu IP PBX (SIP)
- System bez serwera audio
- Łatwa instalacja, podłączanie za pomocą kabla sieciowego do istniejącego switcha PoE
- Konfiguracja poprzez interfejs Web lub program
- Wykorzystanie istniejących sieci LAN/WAN, Ethernet RJ45; 10/100 Mbps
- Możliwość nadawania komunikatów na żywo lub emisja zgodnie z harmonogramem
- Rezerwowy serwer proxy na wypadek awarii
- Ruchomy uchwyt montażowy
- Zasilanie PoE (IEEE 802.3af) lub z zasilacza 12V/2A (wyposaż. dodatk.)
- Dostępne aplikacje 2N® Network Scanner oraz 2N® IP Audio Manager
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SIP-SPEAK/WS – Głośnik SIP, aktywny, biały, PoE ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SIP-SPEAK/WS – Głośnik SIP, aktywny, biały, PoE?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik SIP, aktywny, biały, PoE SIP-SPEAK/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SIP-SPEAK/WS – Głośnik SIP, aktywny, biały, PoE ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | LAN, SIP |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 8 W (PoE) 12 W (12 V) |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 75-20 000 Hz |
| THD | 0.05 % |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | – |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | – |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | – |
| Skuteczność | – |
| Max SPL | 99 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | plastic |
| Kolor | white |
| Sposób montażu | movable mounting bracket |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | PoE or DC 12 V/2 A |
| Wymiary | 176 x 250 x 143 mm |
| Szerokość | 176 mm |
| Wysokość | 250 mm |
| Głębokość | 143 mm |
| Waga | 2.3 kg |
| Wejścia | RJ45, DC in |
| Wyjścia | SPK out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | LAN, SIP |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.23 x 0.345 x 0.18 m |
| Waga brutto | 2.75 kg |
| Waga netto | 2.42 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 8595159508177
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 12 |
| Rodzaj głośnika | aktywny, naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | 100V / 70V, Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR SIP-SPEAK/WS – Głośnik SIP, aktywny, biały, PoE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SP-90 – Uniwersalny głośnik niskotonowy, 70WMAX, 35WRMS, 8Ω
196,44 zł
ArtSound ASW 45.2 – wodoodporny głośnik zewnętrzny
Zapytaj o cenę
AMC iSpeak 5 – Kolumna naścienna
226,30 zł
MONACOR MSC-215/SW – Kabel głośnikowy, 15m, 4-pinowe wtyki NEUTRIK SPEAKON
774,85 zł
BOSCH – LLBC 3210/00 Liniowa matryca głośnikowa do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych 60W
Zapytaj o cenę











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.