- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SIP-HORN – Głośnik tubowy SIP, aktywny, PoE
5 922,40 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SIP-HORN
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki tubowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR SIP-HORN
SIP Horn Speakers from 2N®
Suitable for outdoor applications, with high volume level and perfect speech intelligibility. You can also use it as a useful instrument for broadcasting live messages in wide open spaces as well as for actively protecting your property. In case an intruder intends to break in, you can react immediately, either with a live message or a preset message to quickly drive away intruders.
Aktywny głośnik tubowy SIP
- Wbudowany wzmacniacz
- Moc 8W (przy zasilaniu PoE) lub 25W (przy zasilaniu z 24V zasilacza)
- Obsługa IP PBX (SIP)
- Bezobsługowy system audio
- Łatwe podłączenie do switcha PoE w istniejącej sieci LAN
- Gniazdo sieciowe LAN, Ethernet RJ45: 10/100 Mbps
- Współpraca z VMS dzięki kompatybilności z ONVIF
- Emisja komunikatów na żywo lub odtwarzanie zgodnie z harmonogramem
- Funkcja audio self-test ze wskaźnikiem błędu
- Detekcja hałasu z regulowanym progiem threshold dla aktywacji zewnętrznych urządzeń
- Ruchomy uchwyt montażowy ze stali nierdzewnej
- Zasilanie PoE (IEEE 802.3af) lub z zewn. zasilacza (24V DC/2A, dostępny jako wyposaż. dodatk.)
- Dostępna aplikacja 2N® Network Scanner do zarządzania oraz współpracy z innymi urządzeniami i systemami 2N® pracującymi w tej samej sieci
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SIP-HORN – Głośnik tubowy SIP, aktywny, PoE ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SIP-HORN – Głośnik tubowy SIP, aktywny, PoE?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik tubowy SIP, aktywny, PoE SIP-HORN to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SIP-HORN – Głośnik tubowy SIP, aktywny, PoE ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | LAN, SIP |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 8 W (PoE) 25 W (24 V) |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 400-7,500 Hz (-10 dB) 275-12,000 Hz (-20 dB) |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | – |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | – |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | – |
| Skuteczność | 110 dB/W/m |
| Max SPL | 124 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | plastic |
| Kolor | grey (RAL 7035) |
| Sposób montażu | pivoting mounting bracket |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -30 °C to +60 °C |
| Zasilanie | PoE or DC 24 V/2 A |
| Wymiary | Ø 232.7 mm x 309.6 mm |
| Szerokość | Ø 232.7 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 309.6 mm |
| Waga | 1.75 kg |
| Wejścia | RJ45 |
| Wyjścia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | LAN, SIP |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.25 x 0.37 x 0.24 m |
| Waga brutto | 2.2 kg |
| Waga netto | 1.75 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 8595159509181
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 25 |
| Rodzaj głośnika | aktywny, tubowe |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR SIP-HORN – Głośnik tubowy SIP, aktywny, PoE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR WAP-8 – Przenośny wzmacniacz głosu
1 577,43 zł
MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi, 25WRMS, 8Ω
254,56 zł
MONACOR SPE-15/WS – Głośnik sufitowy HiFi to pasywny, 2-drożny głośnik do montażu wpustowego w instalacjach 8 Ω. Oferuje moc 25 W RMS i 50 W MAX, skuteczność 87 dB/W/m, pasmo 60 Hz–20 kHz, otwór montażowy 115 × 190 mm, głębokość 61 mm oraz wymiary 146 × 220 × 70 mm. Sprawdzi się w domu, biurze, sklepie, restauracji i systemach nagłośnienia tła. Dodatkowy tweeter, obudowa z samogasnącego ABS zgodna z UL 94V0 i metalowa maskownica ułatwiają estetyczny montaż
MONACOR NPA-12/7-1 – Akumulator ołowiowy 12V/7.2Ah, PANASONIC
237,96 zł
MONACOR SP-15A/402PA – Głośnik niskotonowy PA, 400W, 8Ω
1 212,17 zł
MONACOR MS-22 – Stołowy statyw mikrofonowy
193,68 zł
16x ITC T-206B + MONACOR PA-812DMP – Nagłośnienie sufitowe do 300 m2
4 095,90 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.