- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SA-200 – Uniwersalny wzmacniacz stereo, 100WRMS
857,93 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SA-200
Kategorie: Monacor, Nagłośnienie instalacyjne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR SA-200
Uniwersalny wzmacniacz stereo, 100WRMS
- Cicha praca dzięki chłodzeniu bez wentylatora
- Wejście liniowe stereo
- Wyjścia głośnikowe na terminalach śrubowych
- Diodowy wskaźnik przesterowania
- Regulator głośności
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U, za pomocą dołączonych uchwytów
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SA-200 – Uniwersalny wzmacniacz stereo, 100WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SA-200 – Uniwersalny wzmacniacz stereo, 100WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Uniwersalny wzmacniacz stereo, 100WRMS SA-200 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SA-200 – Uniwersalny wzmacniacz stereo, 100WRMS ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 2 x 100 W |
| Moc znamionowa RMS | 100 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 50 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 30 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjściowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 420mV/6kΩ |
| Współczynnik tłumienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| Częstotliwość podziału | – |
| Wbudowany limiter | – |
| Korektor niskie | – |
| Korektor średnie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 83 dB |
| Tłumienie przesłuchu | – |
| THD | – |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 210 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| Prąd spoczynkowy | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 431 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 255 mm |
| Wysokość (U) | 1 |
| Waga | 4.4 kg |
| Złącza | 1 x RCA L/R (line) 4 x gniazda sprężynkowe (głośniki) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.335 x 0.11 x 0.46 m |
| Waga brutto | 4.89 kg |
| Waga netto | 4.44 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754249903
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 100 |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR SA-200 – Uniwersalny wzmacniacz stereo, 100WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR HSE-80 – Elektretowy mikrofon nagłowny
287,77 zł
MONACOR ATT-1950 – 6-strefowe regulatory głośności do montażu w racku 482mm (19″)
1 322,71 zł
MONACOR STA-200D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo PA, 250WRMS
1 715,80 zł
MONACOR MSC-110/SW – Kabel głośnikowy, 10m, 2-pinowe wtyki NEUTRIK SPEAKON
332,05 zł
APART OVO3T + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagłośnienia naściennego dla powierzchni do 150m2
4 030,60 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.