- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR RBT-10 – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω
1 499,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR RBT-10
Nowe głośniki wysokotonowe High-End: RBT-10, RBT-20 oraz RBT-35SR
Prawdziwe głośniki wstęgowe. Sygnał audio przelatuje przez całą membranę wykonaną z lekkiej folii aluminiowej. Wbudowany transformator o wysokiej jakości, przekształca jej niską impedancję w bezpieczne dla wzmacniacza 5-8Ω.
Głośniki te dają doskonałe przenoszenie wysokich tonów. Zależnie od typu, zaleca się podział pasma od 2500Hz. Są najlepszym rozwiązaniem dla zestawów HiFi oraz monitorów odsłuchowych.
Głośniki wstęgowe wymagają stosowania zwrotnicy!
Głośniki te dają doskonałe przenoszenie wysokich tonów. Zależnie od typu, zaleca się podział pasma od 2500Hz. Są najlepszym rozwiązaniem dla zestawów HiFi oraz monitorów odsłuchowych.
Głośniki wstęgowe wymagają stosowania zwrotnicy!
Para wstęgowych głośników wysokotonowych, 12WRMS, 5Ω
- Prawdziwe głośniki wstęgowe z neodymowym systemem magnetycznym oraz transformatorem
- Doskonała reprodukcja górnego pasma
- Aluminiowa membrana typu sandwich: 8x38x0.015mm
- Zalecana częstotliwość zwrotnicy 3500Hz z filtrem 18dB
- Aluminiowy panel przedni z falowodem oraz maskownicÄ… ochronnÄ…
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR RBT-10 – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR RBT-10 – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Para wstęgowych głośników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω RBT-10 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR RBT-10 – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 5 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | 2 000-40 000 Hz |
| CzÄ™stotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | > 4 000 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 12 W |
| Moc muzyczna MAX | 25 W |
| Skuteczność | 90 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Åšrednica cewki | – |
| MateriaÅ‚ korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Åšrednica magnesu | neodymowe nabiegunniki |
| Otwór montażowy | 66 x 55 mm |
| Głębokość montażowa | 72 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | 60 mm |
| Rozstaw otworów Y | 60 mm |
| Wymiary | Ø 100mm x 72mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 100 mm |
| Szerokość | Ø 100 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 72 mm |
| Kolor | black |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 0.87 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ gÅ‚oÅ›nika | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.12 x 0.13 x 0.17 m |
| Waga brutto | 0.949 kg |
| Waga netto | 0.874 kg |
EAN: 4007754239713
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR RBT-10 – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ETS-215/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA
392,94 zł
MONACOR TS-C50-1000/T – Kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, odporna na warunki atmosf.,posiadajÄ…ca certyfikat EN 54-24.
2 269,30 zł
MONACOR MCS-180 – Listwa zasilajÄ…ca rack
680,76 zł
MONACOR KM-24110 – Uchwyt Å›cienny do zestawów gÅ‚oÅ›nikowych
501,53 zł
TAGA Harmony TA-250MIC + Monacor WALL-04 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
958,00 zł
16x MONACOR WALL-05T + ITC TI-2406S – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 300m2
9 296,94 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.