- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR RAPTOR-6 – Kompaktowy subwoofer High-tech, 100WRMS, 4Ω
749,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR RAPTOR-6
Kompaktowy subwoofer High-tech, 100WRMS, 4Ω
- Kompaktowy 18 cm (6½”) gÅ‚oÅ›nik niskotonowy
- Możliwość montażu w bardzo małych przestrzeniach
- Dostarcza niezwykle niskiego, superszybkiego i kontrolowanego basu z ekstremalnie małych obudów typu bass-reflex
- Najlepszy wybór jako wysokosprawny głośnik typu kick-bass
- Dzięki zachowaniu idealnego wyważenia pomiędzy odpowiednią podatnością zawieszenia a dużym wychyleniem, uzyskano perfekcyjne charakterystyki w paśmie niskotonowym
Klang+Ton 02/2016
„An audio-visual PA solution: the readers project of a sound bar with 2 x RAPTOR-6 and 2 x SPX-31M from MONACOR. With a width of 150 cm, it is also suitable for larger screens. The depth of 20 cm allows for sufficient stability. It provides a well-balanced, fast and dynamic sound. This design provides a higher dynamic efficiency than most ready-made products available on the market.”
HOBBY HiFi 06/2015
„To prawie niemożliwe aby tak maÅ‚y subwoofer byÅ‚ w stanie zapewnić tak fantastycznie głębokie basy.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR RAPTOR-6 – Kompaktowy subwoofer High-tech, 100WRMS, 4Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR RAPTOR-6 – Kompaktowy subwoofer High-tech, 100WRMS, 4Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kompaktowy subwoofer High-tech, 100WRMS, 4Ω RAPTOR-6 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR RAPTOR-6 – Kompaktowy subwoofer High-tech, 100WRMS, 4Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 4 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-800 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 53 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 100 W |
| Moc muzyczna MAX | 300 W |
| Skuteczność | 88 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.38 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 23 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 2.2 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.43 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.36 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 6.9 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 3.4 Ω |
| Współczynnik BxL | 7.60 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.6 mH |
| Średnica cewki | Ø 25 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 9 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 113 cm2 |
| Waga magnesu | 850 g |
| Średnica magnesu | Ø 133 mm |
| Otwór montażowy | Ø 144 mm |
| Głębokość montażowa | 135.5 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 182mm x 152mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 182 mm |
| Szerokość | Ø 182 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 152 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 2.345 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 6" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.205 x 0.195 x 0.205 m |
| Waga brutto | 2.705 kg |
| Waga netto | 2.345 kg |
EAN: 4007754170122
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR RAPTOR-6 – Kompaktowy subwoofer High-tech, 100WRMS, 4Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR PA-912S – Wzmacniacz mocy PA, mono, 120WRMS
1 522,08 zł
MONACOR WALL-08T/SW – Para 2-drożnych kolumn gÅ‚oÅ›nikowych, czarne
1 378,22 zł
MONACOR MCR-1 – BÄ™ben kablowy
166,00 zł
MONACOR MCA-158 – Kabel połączeniowy audio, 1.5m
160,47 zł
APART MASK4CT + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 150m2
6 417,00 zł
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TOS-315 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
1 413,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 60 m². W skład zestawu wchodzą: 4 głośniki naścienne TAGA Harmony TOS-215, oraz wzmacniacz miksujący MONACOR SA-440/SW
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.