- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny
332,05 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PDM-57
Kategorie: Estrada, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS PDM-57
Uniwersalny mikrofon dynamiczny
- Do zbierania dźwięku instrumentów muzycznych oraz występów na żywo
- Szeroki zakres zastosowań m.in. do wzmacniaczy gitarowych i basowych, instrumentów dętych drewnianych i dętych blaszanych, harmonijki, bębnów oraz instrumentów perkusyjnych
- Charakterystyczne, łatwo rozpoznawalne brzmienie
- W komplecie kabel połączeniowy
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Uniwersalny mikrofon dynamiczny PDM-57 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | uniwersalny |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 500 Hz |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Czułość | 1.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 145 dB |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew metalowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 250 g |
| Kabel | XLR, sym. |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.12 x 0.08 x 0.255 m |
| Waga brutto | 0.715 kg |
| Waga netto | 0.56 kg |
EAN: 4007754194265
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE EMA-300P – Adapter zasilania phantom
193,68 zł
Ecler eMOTUS5OD – profesjonalny gÅ‚oÅ›nik do instalacji zewnÄ™trznych
Zapytaj o cenÄ™
Ecler CA120 – stereofoniczny mikro-wzmacniacz 2x60W
Zapytaj o cenÄ™
Ecler CA120 to mikro-wzmacniacz, który posiada 1 wejście MIC/LINE oraz 2 wejścia LINE stereo. Oprócz tego dostępna jest funkcja talkover, 2 stopniowa cyfrowa kontrola EQ na kanały Mic i Line. Ponadto jest możliwość zdalnej kontroli głośności przez VCA. CA120 ma również funkcję Auto-Standby, tryb pracy Stereo, Parallel Bridge. Mikserem można sterować pilotem IR. Kontrola odbywa się za pomocą protokołu RS232 i CA-net. W CA120 znajduje się również liniowe wyjście AUX dla dodatkowego wzmacniacza (HSA300, HZA itp.) lub subwoofera aktywnego.
JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)
276,70 zł
IMG STAGELINE PAK-412 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 450WRMS
2 213,95 zł
MONACOR KM-21435 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
535,52 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.