- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PARC-100/COL –
2 349,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE PARC-100/COL
Reflektor diodowy COB
- Wysokiej jakości 100W diody 2 w 1, RGBWA COB, kąt promieniowania 60°
- Chłodzenie bez wentylatora (chłodzenie konwekcyjne)
- Sterowanie za pomocą max 13 kanałów DMX (7 różnych trybów)
- Tryby pracy: DMX, automatyczny, sterowany muzykÄ… oraz master/slave
- 10 programów automatycznych, 2 programy sterowane muzyką oraz 10 programowalnych sekwencji
- Panel sterowania z wyświetlaczem diodowym
- Aluminiowa obudowa w kolorze czarnym
- Gniazdo zasilania POWERCON, w komplecie kabel zasilajÄ…cy
- Przystawka PARC-100B do regulacji wiązki dostępna jako wyposaż. dodatk.
- Również jako reflektor stojący dzięki 2 ruchomym uchwytom montażowym
- Zasilanie: 230V˜/50Hz/120VA
- Wymiary: 32 x 25 x 25cm
- Waga: 5.6kg
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PARC-100/COL – Reflektor diodowy COB ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PARC-100/COL – Reflektor diodowy COB?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Reflektor diodowy COB PARC-100/COL to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PARC-100/COL – Reflektor diodowy COB ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | reflektor diodowy COB |
| Źródło światła | 1 x COB RGBWA + UV |
| Moc | 100 W |
| StrumieÅ„ Å›wietlny | – |
| Natężenie Å›wiatÅ‚a | – |
| Temperatura barwy | – |
| Kąt promieniowania | 60° |
| KÄ…t obrotu (poziom) | – |
| KÄ…t obrotu (pion) | – |
| Tryby pracy | DMX, sterowany muzykÄ…, master/slave, automatyczny |
| Ilość kanałów DMX | 13/7 |
| Kolorowe koÅ‚o | – |
| Tarcza gobo | – |
| Efekt stroboskopu | tak |
| Funkcja ściemniania | 0-100% |
| Pryzmat | – |
| Zoom | – |
| Regulacja ostroÅ›ci | – |
| Wyświetlacz | diodowy |
| Chłodzenie | bez wentylatora |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Pobór mocy w trybie pracy | 120 VA |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 250 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Połączenia | kable połączeniowe DMX in i out kable zasilające in i out |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754276114
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PARC-100/COL –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FGA-202 – Profesjonalny 2-kanaÅ‚owy transformator liniowy
332,05 zł
IMG STAGELINE TXS-900HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 823-832MHz oraz 863-865MHz
824,72 zł
IMG STAGELINE TXS-865HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym w technologii UHF PLL, 506-542MHz
1 605,10 zł
IMG STAGELINE MX-2IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (2-kanaÅ‚owy)
699,00 zł
IMG STAGELINE TXS-686 – 8-krotny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
4 151,20 zł
IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo
420,61 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.