- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PAK-312M/SW – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z procesorem DSP, 370WRMS
3 249,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PAK-312M/SW
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Kolumny estradowe aktywne, Nagłośnienie estradowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PAK-312M/SW
Uniwersalne kolumny głośnikowe PA serii 300
Idealne zarówno do montażu na stałe, jak i do mobilnych zastosowań. Zapewniają dobrą stabilność dźwięku, także w profesjonalnych systemach odsłuchu. Kompaktowe, wygodne w transporcie zestawy. Przystosowane do współpracy z subwooferami PSUB-12AKA oraz PSUB-15AKA, a także jako monitory podłogowe.
Aktywna kolumna głośnikowa PA, 370WRMS, z procesorem DSP
- Kompaktowy, pełnopasmowy system 12/2 w obudowie bass-reflex
- 30cm (12″) gÅ‚oÅ›nik basowy oraz 25mm (1″, 44mm cewka) wysokotonowy tubowy
- System wzmacniaczy sterowany procesorem DSP (basowy: klasa D, wysokotonowy: analogowy)
- 3 gotowe presety: music, flat oraz low cut (120Hz)
- Wysokiej jakości obudowa ze sklejki z metalową maskownicą
- Wiele sposobów ustawienia i montażu, także jako monitor podłogowy
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PAK-312M/SW – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z procesorem DSP, 370WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PAK-312M/SW – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z procesorem DSP, 370WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywna kolumna głośnikowa PA z procesorem DSP, 370WRMS PAK-312M/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PAK-312M/SW – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z procesorem DSP, 370WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 500 W |
| Moc znamionowa RMS | sterowany DSP, 370W (300+70) basy: 300W wysokie tony: 70W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 500mV/20kΩ (line, sym.), 7mV/1kΩ (mic, sym.) |
| System | pełnopasmowy 12/2 |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 30cm (12") koaksjalny |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1", 44mm cewka) tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 30cm (12") |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | 122 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | sklejka |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/510VA |
| Wymiary | 480x380x500mm |
| Szerokość | 480 mm |
| Wysokość | 380 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Waga | 19 kg |
| Wejścia | 2 x combo XLR/6.3mm (line/mic A, line B) |
| Wyjścia | 2 x XLR, zrówn. in/out, 1 x XLR MIX out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | limiter sterowany DSP |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.48 x 0.62 x 0.61Â m |
| Waga brutto | 23.91 kg |
| Waga netto | 19.41 kg |
EAN: 4007754246483
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PAK-312M/SW – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z procesorem DSP, 370WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MMX-30 – Kompaktowy 3-kanaÅ‚owy mikser liniowy stereo
431,68 zł
IMG STAGELINE CD-230USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 654,97 zł
IMG STAGELINE DRIVE-08P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 300W
1 378,22 zł
IMG STAGELINE DM-710 – Mikrofon dynamiczny
186,04 zł
Monacor PAB-52WP x4 + PA-924 + WAP-202RS + TXS-626 + TXS-606 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie stadionu/orlika
12 229,00 zł
IMG STAGELINE TXS-865 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy w technologii UHF PLL, 506-542MHz
2 573,73 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.