- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PAK-15DMP – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy dla DJ, 120WRMS
1 629,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PAK-15DMP
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Kolumny estradowe aktywne, Nagłośnienie estradowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PAK-15DMP
Aktywna kolumna głośnikowa dla DJ, 120WRMS
- Kompaktowy system 15/2 w obudowie z tworzywa sztucznego
- 38cm (15″) gÅ‚oÅ›nik basowy i 25mm (1″) gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy
- System bass-reflex
- Wbudowany odtwarzacz MP3 z interfejsem USB i czytnikiem kart SD oraz tunerem FM
- Odbiornik Bluetooth
- W komplecie pilot sterujÄ…cy IR
- Symetryczne wejście mikrofonowe
- Dodatkowe wejście liniowe (XLR, RCA oraz 3.5mm)
- 2-punktowy korektor barwy
- Wyjście mix out (XLR)
- Dodatkowe nóżki dla pracy w roli monitora scenicznego
- Otwory gwintowane M8 do podwieszania
- Gniazdo na statyw i kółka
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PAK-15DMP – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa dla DJ, 120WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PAK-15DMP – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa dla DJ, 120WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywna kolumna głośnikowa dla DJ, 120WRMS PAK-15DMP to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PAK-15DMP – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa dla DJ, 120WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | wireless/cable |
| Moc muzyczna MAX | 200 W |
| Moc znamionowa RMS | 120 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 45-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 600mV/8kΩ (line, XLR, sym.), 500mV/8kΩ (line, RCA/3.5mm), 30mV/1kΩ (mic, XLR, sym.), 75mV/2kΩ (mic, 6.3mm) |
| System | pełnopasmowy 15/2 |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 38cm (15") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1") tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 38cm (15") |
| Skuteczność | 96 dB/W/m |
| Max SPL | 117 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gwintowane otwory M8, gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/220VA |
| Wymiary | 445x700x360mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 13 kg |
| Wejścia | XLR, RCA L/R lub 3.5mm (linia) XLR lub 6.3mm (mikr.) |
| Wyjścia | XLR, sym. (mix out) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | castors |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.5 x 0.77 x 0.42Â m |
| Waga brutto | 15.89 kg |
| Waga netto | 13.13 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754243352
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PAK-15DMP – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy dla DJ, 120WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE PAB-515/BL – Profesjonalny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300WRMS, 8Ω
3 449,00 zł
IMG STAGELINE MXR-40PRO – Profesjonalny 4-kanaÅ‚owy mikser audio
1 149,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-12P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 200WRMS, 8Ω
1 101,47 zł
IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
4 704,70 zł
IMG STAGELINE PAK-410 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 300WRMS
1 999,00 zł
MONACOR MKA-50SET/SW – Para 2-drożnych zestawów gÅ‚oÅ›nikowych stereo, aktywny i pasywny, 2 x 20WRMS
1 134,63 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.