- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PAK-115MK2 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300W
1 690,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PAK-115MK2
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Kolumny estradowe aktywne, Nagłośnienie estradowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PAK-115MK2
Zestawy głośnikowe serii 100
do zastosowań PA i DJ, w solidnych obudowach z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Idealne do nagłaśniania średnich i dużych pomieszczeń.
Aktywne zestawy głośnikowe PAK dają ciepły dźwięk, dzięki wykorzystaniu tranzystorów o sprawdzonej technologii, posiadających odpowiednie możliwości mocowe.
Aktywne zestawy głośnikowe PAK dają ciepły dźwięk, dzięki wykorzystaniu tranzystorów o sprawdzonej technologii, posiadających odpowiednie możliwości mocowe.
Aktywny zestaw głośnikowy PA, 300W
- Pełnopasmowy zestaw o dużej mocy i wysokiej skuteczności
- Solidna obudowa z tworzywa sztucznego
- 38cm (15″) gÅ‚oÅ›nik basowy z aluminiowym koszem
- 25mm (1″, 44mm cewka) gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy
- System bass-reflex
- Moduł wzmacniacza o dużych zdolnościach mocowych
- Możliwość wielorakich ustawień i sposobów montażu
- Otwory gwintowane M8 (2 na górze, 1 na spodzie)
- Gniazdo na statyw oraz uchwyt do przenoszenia
- Wejścia: XLR i RCA L/P (linia), XLR (mikr.)
- Ochronny pokrowiec PAB-115BAG dostępny jako wyposaż. dodatk.
SOUNDCHECK 12/2010
„Ten zestaw gÅ‚oÅ›nikowy charakteryzuje siÄ™ Å›wietnym dźwiÄ™kiem, co stawia go ponad konkurencjÄ…. Zapewnia uzyskanie czystego przetwarzania, nawet przy wysokich poziomach. Wystarczy podłączyć maÅ‚y mikser i można wystÄ™pować.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PAK-115MK2 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PAK-115MK2 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny zestaw głośnikowy PA, 300W PAK-115MK2 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PAK-115MK2 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | Kable |
| Moc muzyczna MAX | 300 W |
| Moc znamionowa RMS | 175 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 45-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 240mV (line, XLR, sym.), 950mV (line, RCA), 10mV (mic, sym.) |
| System | pełnopasmowy 15/2 |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 38cm (15") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1", 44mm cewka) tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 38cm (15") |
| Skuteczność | 96 dB/W/m |
| Max SPL | 119 dB |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/370VA |
| Wymiary | 447x685x355mm |
| Szerokość | 447 mm |
| Wysokość | 685 mm |
| Głębokość | 355 mm |
| Waga | 22 kg |
| Wejścia | XLR i RCA L/R (linia) 2 x XLR (mikr.) 2 x 6.3mm (mikr.) |
| Wyjścia | XLR (zrówn. line out) 6.3mm (zrówn. line out) |
| Cewka wymienna | PAB-115/VC |
| Inne cechy | 2-punktowy korektor ±12dB, wbudowany limiter |
| Akcesoria | PAB-115BAG |
EAN: 4007754210187
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PAK-115MK2 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MXR-80 – 8-kanaÅ‚owy mikser audio
1 101,47 zł
IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 540WRMS
2 213,95 zł
IMG STAGELINE MD-5000DR – SÅ‚uchawki stereo
334,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 200WRMS
1 771,15 zł
IMG STAGELINE STA-1400 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 1400WRMS
3 449,00 zł
IMG STAGELINE PAK-415 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 450WRMS
2 767,45 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.