- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PAK-110MK2 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA i DJ, 200W
1 040,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PAK-110MK2
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Kolumny estradowe aktywne, Nagłośnienie estradowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PAK-110MK2
Zestawy głośnikowe serii 100
do zastosowań PA i DJ, w solidnych obudowach z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Idealne do nagłaśniania średnich i dużych pomieszczeń.
Aktywne zestawy głośnikowe PAK dają ciepły dźwięk, dzięki wykorzystaniu tranzystorów o sprawdzonej technologii, posiadających odpowiednie możliwości mocowe.
Aktywne zestawy głośnikowe PAK dają ciepły dźwięk, dzięki wykorzystaniu tranzystorów o sprawdzonej technologii, posiadających odpowiednie możliwości mocowe.
Aktywny zestaw głośnikowy PA i DJ, 200W
- Pełnopasmowy zestaw o dużej mocy i wysokiej skuteczności
- Solidna obudowa z tworzywa sztucznego
- 25cm (10″) gÅ‚oÅ›nik basowy z aluminiowym koszem
- 25mm (1″, 34mm cewka) gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy
- System bass-reflex
- Moduł wzmacniacza o dużych zdolnościach mocowych
- Możliwość wielorakich ustawień i sposobów montażu
- Otwory gwintowane M8 (2 na górze, 1 na spodzie)
- Gniazdo na statyw oraz uchwyt do przenoszenia
- Wejścia: XLR i RCA L/P (linia), XLR (mikr.)
- Ochronny pokrowiec PAB-110BAG dostępny jako wyposaż. dodatk.
Ze względu na położenie środka ciężkości, do zestawów PAK-110MK2 oraz PAB-110MK2 należy używać statywów o szerokim rozstawie nóg np. PAST-164/SW.
djmagazin.de 05/2012
„Przy niższych poziomach gÅ‚oÅ›noÅ›ci (tÅ‚o muzyczne w restauracji) uzyskaliÅ›my zrównoważony dźwiÄ™k w caÅ‚ym paÅ›mie czÄ™stotliwoÅ›ci. Po zwiÄ™kszeniu gÅ‚oÅ›noÅ›ci, oba zestawy także sobie poradziÅ‚y. Wniosek: idealne do uniwersalnych zastosowaÅ„. Oba zasÅ‚ugujÄ… na najwyższÄ… ocenÄ™!”
(testowane zestawy: PAK-108MK2 oraz PAK-110MK2)
(testowane zestawy: PAK-108MK2 oraz PAK-110MK2)
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | Kable |
| Moc muzyczna MAX | 200 W |
| Moc znamionowa RMS | 110 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 59-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 150mV (line, XLR, sym.), 620mV (line, RCA), 6.5mV (mic, sym.) |
| System | pełnopasmowy 10/2 |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 25cm (10") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1", 34mm cewka) tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 25cm (10") |
| Skuteczność | 96 dB/W/m |
| Max SPL | 116 dB |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gwintowane otwory M8, gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/300VA |
| Wymiary | 360 x 500 x 260mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Głębokość | 260 mm |
| Waga | 12.9 kg |
| Wejścia | XLR i RCA L/R (linia) XLR (mikr.) 6.3mm (mikr.) |
| Wyjścia | XLR (zrówn. line out) 6.3mm (zrówn. line out) |
| Cewka wymienna | PAB-128/VC |
| Inne cechy | 2-punktowy korektor ±12dB, wbudowany limiter |
| Akcesoria | PAB-110BAG |
EAN: 4007754210163
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PAK-110MK2 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA i DJ, 200W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz
1 046,12 zł
IMG STAGELINE TXS-626 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
1 439,05 zł
IMG STAGELINE DRIVE-15P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 700W
2 878,15 zł
IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny
384,00 zł
IMG STAGELINE TXS-686 – 8-krotny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
4 151,20 zł
IMG STAGELINE PAK-415 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 450WRMS
2 767,45 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.