- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PAB-6WP/WS – Zestaw głośnikowy odporny na warunki atmosferyczne, o mocy 100WRMS w trybie 100V lub 8Ω
2 153,12 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PAB-6WP/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR PAB-6WP/WS
Kolumny głośnikowe PA odporne na warunki atmosferyczne.
Przystosowane do ciągłej pracy na zewnątrz np. w wesołych miasteczkach, obiektach sportowych, stadionach i innych terenach otwartych.
Kolumna głośnikowa 100WRMS, odporna na warunki atmosferyczne
- Technika 100V, 3 odczepy mocy
- Przełącznik trybu pracy dla 8Ω
- Wysokiej jakości 2-drożny system głośnikowy w obudowie bass-reflex z tworzywa ABS
- 16cm głośnik basowy z impregnowaną membraną z włókna węglowego
- 30mm kopułkowy głośnik wysokotonowy z tubą
- Maskownica z nieprzemakalną tkaniną
- Wpuszczone terminale połączeniowe z pokrywą oraz wytrzymałym przepustem kablowym
- Metalowe części i uchwyt ze stali nierdzewnej
- Odporna na uderzenia piłką, zgodnie z normą DIN 18032, część 3
PROSOUND 05/2011
„Solidne i wytrzymałe obudowy, w dodatku wodoodporne IP45. Wszystkie cztery zestawy tej serii idealne do odtwarzania tła muzycznego … największy PAB-8WP/WS gwarantuje duży poziom mocy. Bardzo ciekawa i korzystna oferta.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PAB-6WP/WS – Kolumna głośnikowa odporna na warunki atmosferyczne, o mocy 100WRMS w trybie 100V lub 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PAB-6WP/WS – Kolumna głośnikowa odporna na warunki atmosferyczne, o mocy 100WRMS w trybie 100V lub 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kolumna głośnikowa odporna na warunki atmosferyczne, o mocy 100WRMS w trybie 100V lub 8Ω PAB-6WP/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PAB-6WP/WS – Kolumna głośnikowa odporna na warunki atmosferyczne, o mocy 100WRMS w trybie 100V lub 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 180 W |
| Moc znamionowa RMS | 100/50/25 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 42-19 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | 2-drożny bass-reflex |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 16cm basowy |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 30mm kopułka |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 16 cm |
| Skuteczność | 90 dB/W/m |
| Max SPL | 110 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | uchwyt montażowy |
| Odporność na uderzenia piłką | tak |
| Klasa szczelności | IP45 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -30 °C do +40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 200 x 370 x 240mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 370 mm |
| Głębokość | 240 mm |
| Waga | 7.1 kg |
| Wejścia | terminal śrubowy |
| Wyjścia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.31 x 0.47 x 0.24 m |
| Waga brutto | 8.42 kg |
| Waga netto | 7.68 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754223644
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 100 |
| Rodzaj głośnika | naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | 100V / 70V, Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR PAB-6WP/WS – Zestaw głośnikowy odporny na warunki atmosferyczne, o mocy 100WRMS w trybie 100V lub 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
LAUDIO WALLY 5 PRO – Głośnik ścienny 100V
449,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
Laudio Wally 5 PRO to ścienny głośnik 100V/8Ω z mocą do 50 W i pasmem 50–20 000 Hz. Wyposażony w system Bass Control, dwudrożną konstrukcję i skuteczność 92 dB, oferuje czyste brzmienie i głęboki bas. Odporny na warunki (IP55), idealny do wnętrz i przestrzeni zadaszonych.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR TXA-820 – Przenośny system wzmacniający
4 704,70 zł
MONACOR SAM-300D – Aktywny, cyfrowy moduł subwoofera 300WRMS przy 4Ω
1 212,17 zł
Cornered Audio C6 – Głośnik narożny
4 300,00 zł
C6 to głośnik charakteryzujący się dużą głośnością, mocą i dynamiką. Stworzony z myślą o zastosowaniach komercyjnych o średniej mocy oraz do zaawansowanych systemów kina domowego, model C6 zapewnia znakomite doświadczenia audio z imponującym basem, wszystko to zamknięte w kompaktowej obudowie.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
BIAMP Desono KUBO3T-W
465,00 zł
ITC Audio T-703A Kolumna naścienna 30W
527,41 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.