- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PAB-308/SW – Uniwersalne zestawy głośnikowe, 125WRMS, 8Ω
1 411,38 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PAB-308/SW
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR PAB-308/SW
Uniwersalne kolumny głośnikowe PA serii 300
Idealne zarówno do montażu na stałe, jak i do mobilnych zastosowań. Zapewniają dobrą stabilność dźwięku, także w profesjonalnych systemach odsłuchu. Kompaktowe, wygodne w transporcie zestawy. Przystosowane do współpracy z subwooferami PSUB-12AKA oraz PSUB-15AKA, a także jako monitory podłogowe.
Uniwersalna kolumna głośnikowa, 125WRMS, 8Ω
- Kompaktowy, pełnopasmowy system 8/2 w obudowie bass-reflex
- 20cm (8″) głośnik basowy oraz 25mm (1″) wysokotonowy tubowy z obwodem ochronnym
- Wysokiej jakości drewniana obudowa z płyt MDF w kolorze czarnym (SW) lub białym (WS), z metalową maskownicą
- 4 otwory gwintowane M8 do podwieszania
- Gniazdo na statyw oraz uchwyt montażowy
- Złącza NEUTRIK SPEAKON
EVENT Rookie 08/2012
„To co wygląda ładnie, powinno również dobrze brzmieć. I tak właśnie jest z zestawami PAB-306/SW oraz PAB-308/SW. Może poziom dźwięku nie powala na kolana, ale jego jakość jest co najmniej zadowalająca. Czysto subiektywne spostrzeżenie: mniejsze kolumny z 6,5” głośnikiem dały więcej basu niż większy model PAB-308/SW. Oba zestawy są idealnym rozwiązaniem do nagłaśniania niewielkich obszarów oraz do emisji tła muzycznego, a także jako dopełnienie dla większych zestawów głośnikowych. Oba modele są dostępne również w białym kolorze.”
SOUNDCHECK 04/2013
„Zestawy głośnikowe PAB-308/SW oraz PSUB-15AKA od IMG Stage Line, pomimo ich niewielkich rozmiarów, są w stanie wytworzyć porządne poziomy głośności. PAB-308/SW zapewniają ponadto dobrą zrozumiałość mowy. Idealne rozwiązanie do odtwarzania wokalu.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PAB-308/SW – Uniwersalna kolumna głośnikowa, 125WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PAB-308/SW – Uniwersalna kolumna głośnikowa, 125WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Uniwersalna kolumna głośnikowa, 125WRMS, 8Ω PAB-308/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PAB-308/SW – Uniwersalna kolumna głośnikowa, 125WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 250 W |
| Moc znamionowa RMS | 125 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 60-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | 2-drożny bass-reflex |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 20cm (8") |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1") tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 20cm (8") |
| Skuteczność | 93 dB/W/m |
| Max SPL | 115 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | MDF |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | otwory gwintowane M8, uchwyt montażowy |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 258 x 410 x 247mm |
| Szerokość | 258 mm |
| Wysokość | 410 mm |
| Głębokość | 247 mm |
| Waga | 7.5 kg |
| Wejścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON |
| Wyjścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON zrówn. in/out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.35 x 0.55 x 0.35 m |
| Waga brutto | 11.14 kg |
| Waga netto | 8.9 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754229233
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj głośnika | naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
| Moc głośnika [W] | 125 |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR PAB-308/SW – Uniwersalne zestawy głośnikowe, 125WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ILA-100RCA – Regulator głośności stereo, pasywny (wersja RCA)
282,24 zł
MONACOR SP-8/150PA – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 300WMAX, 150WRMS, 8Ω
320,98 zł
MONACOR PAB-306/WS – Uniwersalne zestawy głośnikowe, 160WRMS, 8Ω
1 599,62 zł
MONACOR EDL-110/WS – Projektor dźwięku PA
498,10 zł
APART MASK6CT + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagłośnienia naściennego dla powierzchni do 60m2
4 888,60 zł
APART KUBO3T + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagłośnienia naściennego dla powierzchni do 150m2
6 497,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.