- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PAB-12WP/SW – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, odporny na warunki atmosferyczne, 200WRMS, 8Ω
4 699,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PAB-12WP/SW
Kategorie: Estrada, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Kolumny estradowe pasywne, Monacor, Nagłośnienie estradowe, Nagłośnienie instalacyjne
Tag: Monacor
Opis
MONACOR PAB-12WP/SW
Kolumny głośnikowe PA odporne na warunki atmosferyczne.
Przystosowane do ciągłej pracy na zewnątrz np. w wesołych miasteczkach, obiektach sportowych, stadionach i innych terenach otwartych.
Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosferyczne, 200W, 8Ω
- Wysokiej jakości 2-drożny system głośnikowy w obudowie bass-reflex z tworzywa ABS
- 30cm (12″) gÅ‚oÅ›nik basowy z impregnowanÄ… membranÄ…
- 25mm (1″) tubowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy
- Bardzo dobra charakterystyka dźwięku
- Maskownica z nieprzemakalnÄ… tkaninÄ…
- Zrównoleglone wejście i wyjście na gniazdach SPEAKON
- Metalowe części ze stali nierdzewnej
- 4 otwory gwintowane M10 do zawieszenia, po obu stronach obudowy (na spodzie i u góry)
- Gniazdo na statyw
- Odporna na uderzenia piłką, zgodnie z normą DIN 18032, część 3
Production Partner 04/2012
„PAB-12WP/SW jest zestawem gÅ‚oÅ›nikowym w wodoszczelnej obudowie (IP45). Wrażenia odsÅ‚uchowe oraz zmierzone parametry bardzo dobre. Zestaw PAB-12WP/SW, podobnie jak PAB-120WP/SW, jest idealnym rozwiÄ…zaniem dla poszukujÄ…cych solidnego gÅ‚oÅ›nika do pracy w trudnych warunkach.”
Autor testu: Anselm Goertz
Autor testu: Anselm Goertz
tools4music 02/2012
„… do wszystkch organizujÄ…cych i obsÅ‚ugujÄ…cych imprezy na wolnym powietrzu: PAB-12WP/SW jest idealnym rozwiÄ…zaniem … testowaliÅ›my go na festiwalu w Rhineland w Niemczech … przez 6 godzin w ciÄ…gle padajÄ…cym deszczu … ociekajÄ…cy wodÄ… na zewnÄ…trz, a w Å›rodku idealnie suchy.”
+ Przyjemny dźwiÄ™k – imponujÄ…ce zapasy mocy
+ NaprawdÄ™ wodoodporny
+ Wygodne uchwyty
+ Jakość wykonania
+ Przyjemny dźwiÄ™k – imponujÄ…ce zapasy mocy
+ NaprawdÄ™ wodoodporny
+ Wygodne uchwyty
+ Jakość wykonania
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PAB-12WP/SW – Kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, odporna na warunki atmosferyczne, 200WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PAB-12WP/SW – Kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, odporna na warunki atmosferyczne, 200WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosferyczne, 200WRMS, 8Ω PAB-12WP/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PAB-12WP/SW – Kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, odporna na warunki atmosferyczne, 200WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 400 W |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 42-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | 2-drożny bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 30cm (12") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1") wysokotonowy tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 30cm (12") |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | 121 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | otwory gwintowane M10, gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piłką | tak |
| Klasa szczelności | IP45 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -10 °C to +40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 370 x 655 x 410mm |
| Szerokość | 370 mm |
| Wysokość | 655 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Waga | 20.32 kg |
| Wejścia | 1 x SPEAKON |
| Wyjścia | 1 x SPEAKON zrówn. in/out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.47 x 0.73 x 0.43Â m |
| Waga brutto | 25.36 kg |
| Waga netto | 20.32 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754223910
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR PAB-12WP/SW – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, odporny na warunki atmosferyczne, 200WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SPE-8U – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy Å›cienny/sufitowy HiFi, do montażu wpustowego, 8Ω
387,40 zł
MONACOR EDL-530EN/SW – GÅ‚oÅ›nik zwieszany PA
664,15 zł
MONACOR KM-26735 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
826,55 zł
MONACOR EDL-110/WS – Projektor dźwiÄ™ku PA
498,10 zł
TAGA Harmony TA-250MIC + Monacor WALL-06 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 263,00 zł
4x MONACOR WALL-05T + APART MA60 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
3 369,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.