- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PA-924 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA mono
3 487,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR PA-924
Wzmacniacz miksujÄ…cy PA mono
- 1 x 240WRMS
- 4 symetryczne wejścia mikr./linia z wyborem priorytetu
- 4 wejścia liniowe stereo
- Wyjście głośnikowe na terminalach śrubowych
- Symetryczne wyjście liniowe
- Wyjście REC
- Możliwość podłączenia urządzenia efektowego lub eliminatora sprzężeń
- Gong 2 lub 4-tonowy, możliwość zdalnego wyzwalania
- Regulacja wzmocnienia wejściowego i wyjściowego
- 2-punktowy korektor barwy dla wyjścia
- Zasilanie phantom 48V dla mikrofonów elektretowych
- Sterowany temperaturowo wentylator
- Zasilanie sieciowe lub awaryjne 24V
- Montaż w racku 482mm (19″), w komplecie uchwyty montażowe
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PA-924 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA mono ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PA-924 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA mono?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz miksujący PA mono PA-924 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PA-924 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA mono ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 340 W |
| Moc znamionowa RMS | 240 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 5 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 2.5-100mV (mic), 350mV (line) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | – |
| Korektor niskie | ±10dB/100Hz |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | ±10dB/10kHz |
| Stosunek S/N | > 75 dB |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | 48 V |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 640 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | DC 24 V |
| Alternatywne zasilanie | DC 18 A |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Głębokość | 390 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 13 kg |
| Złącza | 4 x XLR (mic), 4 x RCA L/R (line), 1 x XLR (line out), 1 x RCA L/R (line out), terminale śrubowe (głośniki) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.54 x 0.195 x 0.505 m |
| Waga brutto | 16.12 kg |
| Waga netto | 13.21 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754254280
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 4 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 4 |
| Moc [W] | 240 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR PA-924 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA mono” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR RWM-1D – KanaÅ‚ kablowy 1U
166,00 zł
MONACOR MLC-152/BL – Kabel mikrofonowy „TOP QUALITY”, 2 x 0.22mm2, 100m
857,88 zł
MONACOR HSE-70A/SK – Miniaturowy mikrofon nagÅ‚owny
863,41 zł
MONACOR AIRMT-130 – GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω
1 273,00 zł
TAGA Harmony TA-25MINI + Monacor MKS-26 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
513,00 zł
8x MONACOR WALL-06T + JBL VMA 1120 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
5 795,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.