- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PA-9100D – Cyfrowy wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono, 1000WRMS
3 376,30 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR PA-9100D
Cyfrowy wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono, 1000WRMS
- Konstrukcja klasy D wykonana w oparciu o moduły PASCAL
- Wysoka efektywność (redukcja kosztów zasilania)
- Niska waga dzięki kompaktowemu zasilaczowi impulsowemu
- Cicha praca dzięki chłodzeniu bez wentylatora
- 4 symetryczne wejścia mikr./linia
- Wejście priorytetowe Mic 1 z automatyczną funkcją talkover
- Dodatkowy terminal śrubowy dla mikrofonu pulpitowego
- 1 wejście Aux
- Wyjścia głośnikowe na terminalach śrubowych
- Wyjście liniowe
- Możliwość podłączenia urządzenia efektowego lub eliminatora sprzężeń
- Regulatory poziomu wejściowego i wyjściowego
- 2-punktowy korektor barwy dla wyjścia
- Zasilanie phantom 48V dla mikrofonów elektretowych, włączane niezależnie dla każdego kanału
- Włączany limiter 4Ω/8Ω/100V
- Montaż w racku 482mm (19″), w komplecie uchwyty montażowe
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PA-9100D – Cyfrowy wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono, 1000WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PA-9100D – Cyfrowy wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono, 1000WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz miksujący PA, mono, 1000WRMS PA-9100D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PA-9100D – Cyfrowy wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono, 1000WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | – |
| Moc znamionowa RMS | 1 000 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 900 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 1 000 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | 1000 W/9.2 Ω |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjściowa | 4-8 Ω |
| Kanały wejściowe | 5 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 3 mV (mic), 200 mV (line), 140 mV (aux) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | ± 10 dB/100 Hz |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | ± 10 dB/10 kHz |
| Stosunek S/N | > 80 dB |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | 48 V |
| Napięcie zasilające | ~ 90-230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50-60 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 1 030 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 88 mm |
| Głębokość | 275 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 5.6 kg |
| Złącza | 4 x XLR (mic/line), 1 x RCA L/R (aux), terminale śrubowe (głośniki) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.5 x 0.13 x 0.36 m |
| Waga brutto | 6.6 kg |
| Waga netto | 5.6 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754275827
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR PA-9100D – Cyfrowy wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono, 1000WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AUDAC AMP20MK2 Mini stereo amplifier 2 x 15W Mini stereo amplifier 2 x 15W
303,47 zł
AUDAC AMP20MK2 – kompaktowy wzmacniacz stereo 2 x 15 W w technologii klasy D, idealny do małych systemów nagłośnieniowych. Wyposażony w wejście liniowe i mikrofonowe, tryb mostkowania, zdalne sterowanie i opcję montażu w racku 19". Energooszczędny, dyskretny i wszechstronny – sprawdzi się w biurach, salach lekcyjnych i konferencyjnych. 🎵
MONACOR SUB-10 – Subwoofer, 500W, 8Ω
1 881,85 zł
MONACOR TS-C20-500/T – Kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
posiadajÄ…ca certyfikat EN 54-24
Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
846,81 zł
MONACOR KM-21302 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy, teleskopowy
1 283,74 zł
MONACOR EDL-706/12 – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA
1 449,00 zł
4x MONACOR EUL-30 + APART MA60 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
3 089,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.