- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PA-6600 – 6-strefowe wzmacniacze miksujÄ…ce PA, mono
6 309,85 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PA-6600
Kategorie: Monacor, Nagłośnienie instalacyjne, Wzmacniacze Instalacyjne, Wzmacniacze miksujące, Wzmacniacze miksujące strefowe
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR PA-6600
6-strefowy wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono
- 1 x 600WRMS
- 6 stref, sterowanych osobno
- Możliwość pracy jako wzmacniacz 1-strefowy (wyjście HIGH IMP)
- Gong, dźwięk ciągły, automatyczne wyciszanie; do wyboru gong 2 lub 4-tonowy
- Korektory barwy, regulatory głośności master, diodowe wskaźniki poziomu, sterowany temp. wentylator
- Możliwość zamontowania różnych modułów audio
- Moduł komunikatów głosowych PA-1120DMT oraz różne moduły odtwarzaczy dostępne jako wyposaż. dodatk.
- Zasilanie phantom 17V dla mikrofonów elektretowych
- Złącze dla mikrofonu PA-6000RC
- Na panelu tylnym 3 komory na moduły z następującymi funkcjami:
- PA-6FD: detekcja uszkodzeń
- PA-6FM: monitorowanie uszkodzeń
- PA-6FR: eliminator sprzężeń
- Zasilanie sieciowe lub awaryjne 24V
- Zdejmowane uchwyty montażowe
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PA-6600 – 6-strefowe wzmacniacze miksujÄ…ce PA, mono ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PA-6600 – 6-strefowe wzmacniacze miksujÄ…ce PA, mono?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 6-strefowe wzmacniacze miksujące PA, mono PA-6600 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PA-6600 – 6-strefowe wzmacniacze miksujÄ…ce PA, mono ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 850 W |
| Moc znamionowa RMS | 600 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 5 |
| Strefy | 6 |
| Wejścia | 2.5mV/5kΩ, 0.3V/5kΩ (mic/line), 0.3V/15kΩ (line), 0.775V/10kΩ (przedwzmacniacz) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 55-16 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | – |
| Korektor niskie | ±10dB/100Hz |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | ±10dB/10kHz |
| Stosunek S/N | > 70dBA (mic), > 80dBA (line) |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 1 % |
| Zasilanie phantom | 17 V |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 1 700 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | DC 24 V |
| Alternatywne zasilanie | DC 50 A |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 430 mm |
| Wysokość | 133 mm |
| Głębokość | 352 mm |
| Wysokość (U) | 3 |
| Waga | 20 kg |
| Złącza | 3 x Combo 6.3mm/XLR (mic/line), 2 x RCA L/R (line), 1 x 6.3mm (przedwzmacniacz), 1 x RJ45 (mikr. push-to-talk), terminale śrubowe (telefon), terminale śrubowe (głośniki) 1 x 6.3mm (zewn. wzmacniacz), 1 x RCA L/R (rec) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.55 x 0.21 x 0.47 m |
| Waga brutto | 23.58 kg |
| Waga netto | 21.56 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754201239
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 3 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 3 |
| Moc [W] | 600 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR PA-6600 – 6-strefowe wzmacniacze miksujÄ…ce PA, mono” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MPX-4PA – Mikser 3-strefowy
1 660,45 zł
MONACOR TXA-822CD – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy
7 306,15 zł
MONACOR PB-05E – Automatyczny włącznik mikrofonu
730,62 zł
MONACOR MHB-15 – Uchwyt Å›cienny
332,05 zł
MONACOR CTG-1NOISE – Tester kabli XLR, 48V
215,82 zł
4x ITC T-775 + MONACOR PA-812DMP – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60 m2
2 825,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.