- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PA-24FMM – ModuÅ‚ komunikatów alarmowych
1 046,12 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR PA-24FMM
Moduł komunikatów alarmowych
z wbudowaną pamięcią.
- Do montażu we wzmacniaczach z komorą na przednim panelu
- Mikrofon doręczny z monitorowaną funkcjonalnością
- Wejście alarmowe do aktywacji
- Wbudowana cyfrowa pamięć komunikatów (max 60 sekund), wejście mikr. i liniowe do nagrywania
- Zapamiętywanie nagranych komunikatów również po odłączeniu zasilania
- Emisja sygnału syreny na 10 sek. po wyzwoleniu alarmu, regulowana głośność
- Regulowane wyjście słuchawkowe
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PA-24FMM – ModuÅ‚ komunikatów alarmowych ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PA-24FMM – ModuÅ‚ komunikatów alarmowych?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Moduł komunikatów alarmowych PA-24FMM to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PA-24FMM – ModuÅ‚ komunikatów alarmowych ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | moduł komunikatów głosowych |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | wbudowana pamięć |
| Kolor | czarny |
| MateriaÅ‚ | – |
| Przeznaczenie | wzmacniacze PA z kieszenią na moduły |
| Zasilanie | ze wzmacniacza |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 195 x 40 x 177mm |
| DÅ‚ugość | – |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 600 g |
| Połączenia | 1 x RCA L/R (line in), 1 x 6.3mm (słuchawki) |
| Inne cechy | w komplecie mikrofon doręczny |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.27 x 0.06 x 0.23 m |
| Waga brutto | 0.86 kg |
| Waga netto | 0.695 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754244298
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR PA-24FMM – ModuÅ‚ komunikatów alarmowych” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SPH-8M – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω
487,03 zł
MONACOR TF-1530 – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy PA, 400W, 8Ω
999,00 zł
MONACOR MS-20/SW – PodÅ‚ogowy statyw mikrofonowy
177,07 zł
MONACOR SA-440/SW + PAB-88 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
2 064,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 30 m². W skład zestawu wchodzą: 2 głośniki naścienne Monacor PAB-88, oraz wzmacniacz miksujący SA-440/SW
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TCW-880R SM x4 – NagÅ‚oÅ›nienie sufitowe do 60m2
3 049,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.