- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS NX-8S – Dynamiczny mikrofon wokalowy
475,96 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
NX-8S
Kategorie: Estrada, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS NX-8S
Dynamiczny mikrofon wokalowy
- Zapewnia uwydatnienie oraz czystą reprodukcję głosu, nawet przy dużej dynamice
- Specjalna powierzchnia obudowy pozwalająca na wygodne trzymanie bez ryzyka wyśliźnięcia się mikrofonu z ręki
- Solidna i wytrzymała konstrukcja
- Wersja NX-8S z wytrzymałym i bezgłośnym włącznikiem
- W komplecie uchwyt mikrofonowy oraz torba transportowa
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS NX-8S – Dynamiczny mikrofon wokalowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS NX-8S – Dynamiczny mikrofon wokalowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Dynamiczny mikrofon wokalowy NX-8S to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS NX-8S – Dynamiczny mikrofon wokalowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 500 Hz |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Czułość | 2.5 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 138 dB |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew metalowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 245 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.13 x 0.08 x 0.26 m |
| Waga brutto | 0.635 kg |
| Waga netto | 0.42 kg |
EAN: 4007754194173
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS NX-8S – Dynamiczny mikrofon wokalowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Rduch – ST-A Statyw mikrofonowy na czop
399,00 zł
Pionowy statyw podłogowy prosty ST-A od Rduch to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, znacząco ułatwiające publiczne wystąpienia na scenie. Solidny, stabilny uchwyt mikrofonowy niweluje konieczność trzymania mikrofonu w ręce, znacząco ułatwiając jego eksploatację.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rduch – PS Podstawka mikrofonowa, podstawa 28 mm
Podstawka mikrofonowa Rduch PS o podstawie 28 mm wykonana z połączenia stali i mosiądzu, wysokość 35 mm.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Bose ShowMatch SMS118 Subwoofer
22 730,00 zł
Bose ShowMatch SMS118 Subwoofer – profesjonalny subwoofer niskotonowy o mocy 3000 W, zakresie 29–300 Hz, SPL do 133 dB i obudowie z litego drewna brzozowego. Stworzony do współpracy z matrycami DeltaQ, idealny do zastosowań estradowych i koncertowych. Gwarancja potężnego, czystego basu i elastycznej konfiguracji.
LDM PersonalBox Light – Wzmacniacz gÅ‚osu z odbiornikiem mikrofonowym
2 090,00 zł – 3 099,00 złZakres cen: od 2 090,00 zł do 3 099,00 zł
LDM PersonalBox Light to profesjonalny wzmacniacz głosu o mocy 180 W, z dwoma głośnikami FaitalPro 4″, zasięgiem mikrofonu do 60 m i odtwarzaczem MP3 z Bluetooth. Kompaktowy (108x213x188 mm), lekki (2,7 kg), wytrzymały, z akumulatorem Li-ion do 6 h pracy. Doskonały wybór do prezentacji, szkoleń i wydarzeń plenerowych! 🎤🔊
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny
332,05 zł
IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
7 195,45 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.