- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS NX-8 – Dynamiczny mikrofon wokalowy
470,43 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
NX-8
Kategorie: Estrada, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS NX-8
Dynamiczny mikrofon wokalowy
- Zapewnia uwydatnienie oraz czystą reprodukcję głosu, nawet przy dużej dynamice
- Specjalna powierzchnia obudowy dla wygodnego trzymania bez ryzyka wyśliźnięcia się mikrofonu z ręki
- Solidna i wytrzymała konstrukcja
- W komplecie uchwyt mikrofonowy oraz torba transportowa
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS NX-8 – Dynamiczny mikrofon wokalowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS NX-8 – Dynamiczny mikrofon wokalowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Dynamiczny mikrofon wokalowy NX-8 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS NX-8 – Dynamiczny mikrofon wokalowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 500 Hz |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Czułość | 2.5 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 138 dB |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew metalowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 245 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.13 x 0.08 x 0.26 m |
| Waga brutto | 0.641 kg |
| Waga netto | 0.462 kg |
EAN: 4007754194166
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS NX-8 – Dynamiczny mikrofon wokalowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FGA-202 – Profesjonalny 2-kanaÅ‚owy transformator liniowy
332,05 zł
MONACOR WSA-2 – Odbiornik Bluetooth
453,82 zł
Ecler SAM412T – mikser instalacyjny
Zapytaj o cenÄ™
Ecler SAM412T to mikser instalacyjny posiadający 4 kanały wejściowe Line/Mic. SAM412T posiada regulację bass/mid/high dla każdego kanału. Zasilanie miksera to PHANTOM, dostępne dla wejść mikrofonowych. Mikser posiada jedno regulowane wyjście oraz dodatkowe wyjście RECORD. Dostępna jest funkcja "Talkover" dla pierwszego kanału. SAM412T posiada wejście sygnałowe alarmu przeciwpożarowego. Wysokość miksera to 1U.
IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny
384,00 zł
IMG STAGELINE DM-065 – Mikrofon dynamiczny, klasyczny wyglÄ…d
453,82 zł
RH SOUND Kolumna Aktywna SQ-12ML
1 191,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.