- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR NTR10-2520E – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 250W, 8Ω
1 079,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
NTR10-2520E
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn estradowych, Głośniki Niskotonowe do kolumn estradowych, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR NTR10-2520E
Głośniki PA
Seria NTR marki CELESTION to głośniki z neodymowym napędem, opracowane w oparciu o najnowsze metody analizy komputerowej. Są bardzo lekkie i charakteryzują się perfekcyjnym promieniowaniem oraz bardzo niskimi zniekształceniami harmonicznymi.
Głośnik nisko-średniotonowy PA, 250W, 8Ω
- 25cm (10″) głośnik z neodymowym napędem
- Odporna na deformacje, wzmacniana kewlarem papierowa membrana o niskim rezonansie
- 64mm (2.5″) odporna na ciepło cewka
- Specjalistycznie ukształtowany system odprowadzania zapewniający ochronę przed kondensacją ciepła i przegrzaniem
- Zawieszenie z rolowanej gumy dla uzyskania doskonałej liniowości oraz dużego wychylenia membrany
- Bardzo niskie zniekształcenia harmoniczne (THD)
- Niska waga (tylko 2.2kg) dzięki wykonaniu kosza z odlewu aluminiowego
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR NTR10-2520E – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 250W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR NTR10-2520E – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 250W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik nisko-średniotonowy PA, 250W, 8Ω NTR10-2520E to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR NTR10-2520E – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 250W, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-3 500 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 56 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 250 W |
| Moc muzyczna MAX | 500 W |
| Skuteczność | 96 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.196 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 40.22 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 2.76 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.411 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.358 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 33 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 6.11 Ω |
| Współczynnik BxL | 14.60 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.59 mH |
| Średnica cewki | Ø 64 mm |
| Materiał korpusu cewki | glass fibre |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 4.0 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 346 cm2 |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 234 mm |
| Głębokość montażowa | 102 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 244-247 mm |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 260 mm x 115 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 260 mm |
| Szerokość | Ø 260 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 115 mm |
| Kolor | black |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 2 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 10" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.3 x 0.16 x 0.3 m |
| Waga brutto | 2.85 kg |
| Waga netto | 2 kg |
EAN: 739894563956
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR NTR10-2520E – Głośnik nisko-średniotonowy PA, 250W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ATT-2100/WS – Regulator głośności PA, 100W
226,89 zł
MONACOR TR-520 – Toroidalny transformator 100V audio, 20W
221,35 zł
MONACOR MS-100/SW – Stołowy statyw mikrofonowy
193,68 zł
MONACOR NA-2MJTX – Przejściówka symetryzująca NEUTRIK XLR/6.3mm z separacją masy
216,86 zł
MONACOR ESP-62/WS – Zestaw głośnikowy naścienny PA
332,05 zł
12x ITC T-612 + MONACOR PA-812DMP – Nagłośnienie naścienne do 200 m2
4 631,40 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.