- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR MXT-52MP3 – Mikser z wbudowanym odtwarzaczem MP3
1 217,65 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR MXT-52MP3
Mikser z wbudowanym odtwarzaczem MP3
do montażu wpustowego.
- 2 symetryczne wejścia mikrofon/linia (XLR), każde z regulacją wzmocnienia oraz włączanym zasilaniem phantom
- 2 wejście liniowe (RCA L/R)
- 1 wejście Aux (gniazdo 3.5mm)
- Wbudowany odtwarzacz MP3 z interfejsem USB oraz czytnikiem kart SD/MMC i pilotem sterujÄ…cym
- 2-punktowy korektor barwy oraz regulator głośności dla wyjścia
- Diodowy wskaźnik statusu oraz przesterowania
- Metalowa obudowa z tylnÄ… pokrywÄ… ochronnÄ…
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR MXT-52MP3 – Mikser z wbudowanym odtwarzaczem MP3 ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR MXT-52MP3 – Mikser z wbudowanym odtwarzaczem MP3?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikser z wbudowanym odtwarzaczem MP3 MXT-52MP3 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR MXT-52MP3 – Mikser z wbudowanym odtwarzaczem MP3 ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| Ilość wejść mix/mono | – |
| Ilość wejść stereo | – |
| Liczba kanałów | 6 |
| Liczba wejść | 5 |
| Wejście mikrofonowe | 1 mV, 2 x XLR, bal. |
| Wejście liniowe | 230 mV, 2 x XLR, bal. 160 mV, 2 x RCA L/R |
| WejÅ›cie CD | – |
| WejÅ›cie phono | – |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| Wejście aux | 160 mV, 1 x 3.5 mm jack |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | – |
| Wyjście master | 1-10 V, terminal, mono, bal. |
| WyjÅ›cie record | – |
| Monitor wyjÅ›cie | – |
| WyjÅ›cie Booth | – |
| WyjÅ›cia Aux | – |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| WysyÅ‚ka efektu | – |
| Control room | – |
| Tape | – |
| SÅ‚uchawki | – |
| Lampka na gÄ™siej szyi | – |
| WiFi | – |
| USB | yes |
| Bluetooth | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | < 0.03 % |
| Stosunek S/N | > 78 dB |
| PrzesÅ‚uch | – |
| Korektor basy | ±10 dB/100 Hz |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | ±10 dB/12 kHz |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | – |
| Zasilanie phantom | 19 V |
| Crossfader | – |
| Odtwarzacz | MP3, USB |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | DC/˜ 24 V/250 mA |
| Napięcie zasilające | 24 V |
| Zasilanie sieciowe | – |
| Pobór mocy w trybie pracy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 160 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Wysokość (U) | – |
| Waga | 1.25 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.22 x 0.145 x 0.265 m |
| Waga brutto | 1.53 kg |
| Waga netto | 1.276 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754261387
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR MXT-52MP3 – Mikser z wbudowanym odtwarzaczem MP3” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR HT-958PA/SW – Wysokotonowy gÅ‚oÅ›nik pierÅ›cieniowy, 60WMAX, 30WRMS, 8Ω
282,24 zł
MONACOR NA-2MD0BTX – PrzejÅ›ciówka symetryzujÄ…ca NEUTRIK XLR/gniazdo RCA z separacjÄ… masy
216,86 zł
MONACOR MRD-44PA – Driver tubowy, 45WRMS, 8Ω
221,35 zł
MONACOR EDL-220/WS – Projektor dźwiÄ™ku PA
498,10 zł
MONACOR AKB-160 – ModuÅ‚ wzmacniacza PA
996,25 zł
TAGA Harmony TA-400MIC + Monacor MKS-26 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
1 227,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.