- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MX-1IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (1-kanaÅ‚owy)
614,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MX-1IO
Kategorie: IMG STAGELINE, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału, Optymalizacja sygnału
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE MX-1IO
Interfejs rejestrujący USB (1-kanałowy)
- Wykrywany jako zewnętrzna karta dźwiękowa
- Port USB full-duplex do odtwarzania plików audio z komputera oraz nagrywania miksów na komputerze
- 1 kanał wejściowy mono, przełączany mikr./linia, włączany tłumik 20dB z diodowym wskaźnikiem poziomu
- 1 dodatkowe wejście stereo
- 1 wyjście L/R (2 x 6.3mm)
- 1 wyjście stereo (3.5mm)
- Regulowane wyjście słuchawkowe
- Zasilanie phantom +48V dla mikrofonów elektretowych, włączane
- Diodowy wskaźnik poziomu stereo
- Solidna metalowa obudowa
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MX-1IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (1-kanaÅ‚owy) ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MX-1IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (1-kanaÅ‚owy)?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Interfejs rejestrujący USB (1-kanałowy) MX-1IO to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MX-1IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (1-kanaÅ‚owy) ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| Ilość wejść mix/mono | – |
| Ilość wejść stereo | – |
| Liczba kanałów | 1 |
| Liczba wejść | 3 |
| Wejście mikrofonowe | 2.5 mV, 1 x 3-pinowy XLR |
| Wejście liniowe | 45 mV, 1 x 6.3 mm 11 kΩ (line)/460 kΩ (inst.) |
| WejÅ›cie CD | – |
| WejÅ›cie phono | – |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| Wejście aux | 1.25 V, 1 x 3.5 mm |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | – |
| Wyjście master | 500 mV, 1 x 6.3 mm L/R |
| WyjÅ›cie record | – |
| Monitor wyjÅ›cie | – |
| WyjÅ›cie Booth | – |
| Wyjścia Aux | 500 mV, 1 x 3.5 mm |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| WysyÅ‚ka efektu | – |
| Control room | – |
| Tape | – |
| Słuchawki | ≥ 16 Ω, 1 x 3.5 mm |
| Lampka na gÄ™siej szyi | – |
| WiFi | – |
| USB | tak |
| Bluetooth | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | ≤ 0.03 % |
| Stosunek S/N | – |
| Przesłuch | 92 dB |
| Korektor basy | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | – |
| Zasilanie phantom | +48 V |
| Crossfader | – |
| Odtwarzacz | – |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | przez USBÂ 5Â V DC/500Â mA |
| NapiÄ™cie zasilajÄ…ce | – |
| Zasilanie sieciowe | – |
| Pobór mocy w trybie pracy | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | DC 5 V |
| Alternatywne zasilanie | 500 mA |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Wysokość (U) | – |
| Waga | 498 g |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.155 x 0.075 x 0.225 m |
| Waga brutto | 0.701 kg |
| Waga netto | 0.564 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754268577
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MX-1IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (1-kanaÅ‚owy)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MDH-6300 – SÅ‚uchawka mono DJ, dorÄ™czna
282,24 zł
BIAMP T60 – transformator wysokiej jakoÅ›ci
221,00 zł
IMG STAGELINE MXR-80 – 8-kanaÅ‚owy mikser audio
1 101,47 zł
IMG STAGELINE STA-600 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 600WRMS
2 269,30 zł
IMG STAGELINE PAK-12DMP – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy dla DJ, 90WRMS
1 329,00 zł
IMG STAGELINE MPX-622/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo
1 433,57 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.