- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR MRD-300 – Driver tubowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω
1 049,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR MRD-300
Driver tubowy, 100WRMS, 8Ω
- 35.5mm (1.4″) driver tubowy High-tech z magnesem ferrytowym
- Tytanowa membrana z 63.7mm (2.5″) cewkÄ…
- Szerokie pasmo przenoszenia, bardzo liniowa charakterystyka częstotliwościowa oraz wysoki poziom dźwięku z minimalnymi zakłóceniami
- Mocowanie na 4 śruby (średnica otworu montażowego: 101.6mm)
- Odpowiednia tuba: MRH-300
Klang + Ton 03/2013
„DoskonaÅ‚e połączenie 1.4″ drivera z tubÄ… (MRD-300 z MRH-300). Efekt idealny do zastosowaÅ„ PA oraz HiFi wymagajÄ…cych sporej mocy. Jakość obu komponentów z najwyższej półki.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR MRD-300 – Driver tubowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR MRD-300 – Driver tubowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Driver tubowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω MRD-300 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR MRD-300 – Driver tubowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | fx-19 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 800 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | 1 200 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 100 W |
| Moc muzyczna MAX | 200 W |
| Skuteczność | 110 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | zal. od tuby |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | Ø 63.7 mm |
| MateriaÅ‚ korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | Ø 140 mm |
| Otwór montażowy | zal. od tuby |
| Głębokość montażowa | zal. od tuby |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 140 mm x 59 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 140 mm |
| Szerokość | Ø 140 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 59 mm |
| Kolor | black/silver |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 2.18 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 1.4" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.145 x 0.065 x 0.155 m |
| Waga brutto | 2.24 kg |
| Waga netto | 2.18 kg |
EAN: 4007754232097
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR MRD-300 – Driver tubowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ATT-250/WS – Regulator gÅ‚oÅ›noÅ›ci PA, 50W
204,75 zł
MONACOR DRM-884IOP – Panel Å›cienny I/O
1 051,60 zł
MONACOR RC-132/SW – Obudowa rack 482mm (19″), 2U
680,76 zł
MONACOR ESP-315/SW – 2-drożny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, naÅ›cienny, czarny
719,50 zł
8x MONACOR EUL-60 + JBL VMA 260 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
8 814,00 zł
16x MONACOR EUL-60 + ITC TI-2406S – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 300m2
19 418,94 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.