- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MPX-205/SW – Mikser stereo dla DJ
1 579,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE MPX-205/SW
Mikser stereo dla DJ
- 4 kanały stereo, przełączane linia/phono (1+2) oraz linia/linia (3+4)
- Wysyłka i powrót efektu (stereo)
- 2 wyjścia master
- 1 kanał mikr. DJ z automatyczną funkcją talkover i przyciskiem on-air
- Diodowy wskaźnik poziomu przełączany między 2 wyjściami master a PFL
- 3-punktowy korektor z funkcją cut dla kanałów stereo
- 2-punktowy korektor dla mikr. DJ
- Odsłuch PFL (pre-fader) dla kanałów stereo przez regulowane wyjście słuchawkowe
- Crossfader z przełącznikami przyporządkowującymi
- Gniazdo dla lampki GNL-404
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MPX-205/SW – Mikser stereo dla DJ ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MPX-205/SW – Mikser stereo dla DJ?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikser stereo dla DJ MPX-205/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MPX-205/SW – Mikser stereo dla DJ ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| Ilość wejść mix/mono | – |
| Ilość wejść stereo | – |
| Liczba kanałów | 5 |
| Liczba wejść | 10 |
| Wejście mikrofonowe | 1.5mV, 1 x 6.3mm |
| Wejście liniowe | 150mV, 3 x RCA L/R |
| Wejście CD | 150mV, 3 x RCA L/R |
| Wejście phono | 3mV, 2 x RCA L/R |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| WejÅ›cie aux | – |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | 135mV, 1 x RCA L/R |
| Wyjście master | 1V/600Ω, 1 x 3-pinowy XLR L/R |
| Wyjście record | 330mV/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Monitor wyjście | 300mV/600Ω, 1 x RCA L/R |
| WyjÅ›cie Booth | – |
| WyjÅ›cia Aux | – |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| Wysyłka efektu | 1.2V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Control room | – |
| Tape | – |
| Słuchawki | ≥ 8Ω, 1 x 6.3mm |
| Lampka na gęsiej szyi | 12V/5W, 4-pinowy XLR |
| WiFi | – |
| USB | – |
| Bluetooth | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | 0.05 % |
| Stosunek S/N | > 50 dB |
| PrzesÅ‚uch | – |
| Korektor basy | +15dB, -30dB/50Hz |
| Korektor średnie | +15dB, -30dB/1kHz |
| Korektor wysokie | +15dB, -30dB/10kHz |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | -12dB, automatyczny |
| Zasilanie phantom | – |
| Crossfader | tak |
| Odtwarzacz | – |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/14VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 14 VA |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 222 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Wysokość (U) | 5 |
| Waga | 4.3 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.27 x 0.175 x 0.55 m |
| Waga brutto | 5.92 kg |
| Waga netto | 4.62 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754182644
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 3 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MPX-205/SW – Mikser stereo dla DJ” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-626 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
1 439,05 zł
IMG STAGELINE CM-7 – Mikrofon pojemnoÅ›ciowy
734,00 zł
IMG STAGELINE DIB-102 – 2-kanaÅ‚owy Di Box
282,24 zł
IMG STAGELINE DRIVE-15P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 700W
2 878,15 zł
IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny
282,24 zł
IMG STAGELINE FLY-16T – 16-kanaÅ‚owy nadajnik audio
370,80 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.