- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MPX-1/BK – Mikser stereo dla DJ
839,00 zł
Pozostało tylko: 1

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MPX-1/BK
Kategorie: IMG STAGELINE, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE MPX-1/BK
Mikser stereo dla DJ
- 2 kanały wejściowe stereo, każdy z regulacją wzmocnienia i 2-punktowym korektorem, przełączane phono/linia
- Kanał mikr. DJ z funkcją talkover (wyłączana)
- Odsłuch PFL (pre-fader) dla kanałów wejściowych stereo, przez wyjście słuchawkowe
- Wymienny crossfader do przełączania między 2 kanałami wejściowymi
- WyjÄ…tkowo lekko poruszajÄ…ce siÄ™ fadery HQ, z prowadnicÄ…
- Diodowy wskaźnik poziomu stereo
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MPX-1/BK – Mikser stereo dla DJ ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MPX-1/BK – Mikser stereo dla DJ?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikser stereo dla DJ MPX-1/BK to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MPX-1/BK – Mikser stereo dla DJ ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| Ilość wejść mix/mono | – |
| Ilość wejść stereo | – |
| Liczba kanałów | 2 |
| Liczba wejść | 4 |
| Wejście mikrofonowe | 1.5mV, 49dB, 1 x 6.3mm |
| Wejście liniowe | 150mV, 61dB, 2 x RCA L/R |
| WejÅ›cie CD | – |
| Wejście phono | 3mV, 2 x RCA L/R |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| WejÅ›cie aux | – |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | – |
| Wyjście master | 1V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Wyjście record | 0.5V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Monitor wyjÅ›cie | – |
| WyjÅ›cie Booth | – |
| WyjÅ›cia Aux | – |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| WysyÅ‚ka efektu | – |
| Control room | – |
| Tape | – |
| Słuchawki | ≥ 8Ω, 1 x 6.3mm |
| Lampka na gÄ™siej szyi | – |
| WiFi | – |
| USB | – |
| Bluetooth | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | 0.1 % |
| Stosunek S/N | – |
| PrzesÅ‚uch | – |
| Korektor basy | ±12dB/50Hz |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | ±12dB/10kHz |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | -16dB |
| Zasilanie phantom | – |
| Crossfader | tak |
| Odtwarzacz | – |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | z doł. zasilacza |
| NapiÄ™cie zasilajÄ…ce | – |
| Zasilanie sieciowe | – |
| Pobór mocy w trybie pracy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 164 mm |
| Wysokość | 218 mm |
| Głębokość | 77 mm |
| Wysokość (U) | – |
| Waga | 1.2 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.24 x 0.11 x 0.31 m |
| Waga brutto | 2.165 kg |
| Waga netto | 1.49 kg |
EAN: 4007754182620
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 2 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MPX-1/BK – Mikser stereo dla DJ” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
TAGA Harmony – TCW-500R v.4
Oceniono 4.00 na 5
IMG STAGELINE MD-5000DR – SÅ‚uchawki stereo
334,00 zł
Monitor Audio Creator C1S – GÅ‚oÅ›nik sufitowy
1 490,00 zł
Monitor Audio Creator C1S to kompaktowy głośnik sufitowy dwudrożny z przetwornikami C-CAM, systemem montażowym Tri-Grip II i złączem Quik-Link. Zapewnia pasmo 40 Hz – 30 kHz, moc do 50 W RMS i łatwy montaż w otworze 171 mm. Idealny do funkcjonalnych instalacji audio w domach i przestrzeniach komercyjnych.
MONACOR SPE-22/WS – GÅ‚oÅ›niki sufitowe HiFi, 8Ω
625,41 zł
Dexon RPT 110×110 – Dwudrożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy z transformatorem
429,00 zł
Głośnik sufitowy Dexon RPT 110×110 15 – 7,5 W / 100 V, pasmo 50–20 000 Hz, 6,5″ niskotonowy, 25 mm wysokotonowy. Efektywność 86 dB, minimalna impedancja 667 Ohm. Kwadratowa magnetyczna maskownica, IP30, temperatura –25°C do +70°C. Wymiary 251×251×79 mm, otwór ⌀215 mm. Idealny do biura, łazienki i przestrzeni komercyjnych.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.