- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR MOVE-12 – Profesjonalny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300WRMS, 8Ω
2 890,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MOVE-12
Kategorie: Estrada, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Kolumny estradowe pasywne, Monacor, Nagłośnienie estradowe, Nagłośnienie instalacyjne
Tag: Monacor
Opis
MONACOR MOVE-12
Zestawy głośnikowe stworzone specjalnie do mobilnych zastosowań
Zastosowanie renomowanych głośników (BEYMA oraz FAITAL) gwarantuje doskonałą jakość dźwięku.
Profesjonalny zestaw głośnikowy PA, 300WRMS, 8Ω
- Profesjonalny, pełnopasmowy zestaw głośnikowy bass-reflex
- Obudowa z brzozowej sklejki
- 30cm (12″, BEYMA) gÅ‚oÅ›nik basowy
- 25mm (1″, 44mm cewka, BEYMA) tubowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy, możliwość obrócenia o 90°
- Neutralna jakość dźwięku
- Możliwość wielorakich ustawień i sposobów montażu
- Wytrzymała maskownica
- Otwory gwintowane M8 do zawieszenia
- Gniazdo na statyw oraz uchwyty do przenoszenia „Catch & Carry”
- 2 x złącze NEUTRIK SPEAKON (IN/OUT)
- Odporny na uderzenia piłką zgodnie z DIN 18032, part 3
DJ magazine 08/2013
„DoskonaÅ‚e zestawy gÅ‚oÅ›nikowe! Åšwietny dźwiÄ™k przy niskim oraz bardzo wysokim poziomie dźwiÄ™ku.”
tastenwelt 04/2013
„Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy o dużej efektywnoÅ›ci w caÅ‚ym paÅ›mie. Pozwala na uzyskanie efektu oddzielenia wokalu od muzyki, dziÄ™ki czemu doskonale sprawdza siÄ™ jako monitor odsÅ‚uchowy. Bardzo ergonomiczne uchwyty zapewniajÄ… wygodne przenoszenie.”
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | passive |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 600 W |
| Moc znamionowa RMS | 300 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 45-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | 2-drożny bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 30cm (12", BEYMA) |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1") dyn. głośnikśrednio-wysokotonowy(44mm cewka, BEYMA) |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 30cm (12") |
| Skuteczność | 97 dB/W/m |
| Max SPL | 124 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | sklejka brzozowa |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 350x612x382mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 612 mm |
| Głębokość | 382 mm |
| Waga | 18.92 kg |
| Wejścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON |
| Wyjścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON zrówn. in/out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | BAG-12M, MHB-12, MVB-12 |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754234077
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR MOVE-12 – Profesjonalny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA, 300WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
RH SOUND CS-26 Głośnik 100V
316,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
RH SOUND CS-24 Głośnik 100V to kolumna głośnikowa słupowa do instalacji nagłośnienia 70V i 100V. Oferuje moc wejściową 10/20 W, moc maksymalną 30 W, skuteczność 95 dB, pasmo 150 Hz–15 kHz, wymiary 105 × 75 × 405 mm i wagę 2,2 kg. Sprawdzi się w kościołach, salach konferencyjnych, szkołach, obiektach publicznych i systemach radiowęzłowych do mowy oraz tła muzycznego. Cztery przetworniki szerokopasmowe 2,5″ i aluminiowa biała obudowa wspierają czytelne brzmienie oraz trwały montaż ścienny. Sprawdź specyfikację i zamów na akustyka.pl.
MONACOR SPE-8U – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy Å›cienny/sufitowy HiFi, do montażu wpustowego, 8Ω
387,40 zł
MONACOR MLC-152/SW – Kabel mikrofonowy „TOP QUALITY”, 2 x 0.22mm2, 100m
857,88 zł
AMC iPLAY 4T + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 150m2
4 097,80 zł
TAGA Harmony TA-400MIC + Monacor PAB-88 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 989,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 30 m². W skład zestawu wchodzą: 2 głośniki naścienne Monacor PAB-88, oraz wzmacniacz TAGA Harmony  TA-400MIC
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kolumna Dexon DPT 612
799,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.