- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR MOVE-10 – Profesjonalny zestaw głośnikowy PA, 200WRMS, 8Ω
2 299,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MOVE-10
Kategorie: Estrada, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Kolumny estradowe pasywne, Monacor, Nagłośnienie estradowe, Nagłośnienie instalacyjne
Tag: Monacor
Opis
MONACOR MOVE-10
Kolumny głośnikowe stworzone specjalnie do mobilnych zastosowań
Zastosowanie renomowanych głośników (BEYMA oraz FAITAL) gwarantuje doskonałą jakość dźwięku.
Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 200WRMS, 8Ω
- Pełnopasmowy system bass-reflex
- Obudowa z brzozowej sklejki
- 25cm (10″, FAITAL) głośnik basowy
- 25mm (1″, 44mm cewka, BEYMA) tubowy głośnik wysokotonowy, możliwość obrócenia o 90°
- Neutralna jakość dźwięku
- Możliwość wielorakich ustawień i sposobów montażu
- Wytrzymała maskownica
- Otwory gwintowane M8 do zawieszenia
- Gniazdo na statyw oraz uchwyty do przenoszenia „Catch & Carry”
- 2 x złącze NEUTRIK SPEAKON (IN/OUT)
- Odporny na uderzenia piłką zgodnie z DIN 18032, part 3
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR MOVE-10 – Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 200WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR MOVE-10 – Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 200WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 200WRMS, 8Ω MOVE-10 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR MOVE-10 – Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 200WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 400 W |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 55-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | 2-drożny bass-reflex |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 25cm (10", FAITAL) |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1") dyn. głośnikśrednio-wysokotonowy(44mm cewka, BEYMA) |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 25cm (10") |
| Skuteczność | 96 dB/W/m |
| Max SPL | 121 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | sklejka brzozowa |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 320x540x350mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 540 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Waga | 13.6 kg |
| Wejścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON |
| Wyjścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON zrówn. in/out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | BAG-10M, MHB-10, MVB-10 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.42 x 0.64 x 0.45 m |
| Waga brutto | 17.5 kg |
| Waga netto | 14.58 kg |
EAN: 4007754234060
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR MOVE-10 – Profesjonalny zestaw głośnikowy PA, 200WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BIAMP Desono KUBO5 Sześcienny zestaw głośnikowy 85W
552,00 zł
BIAMP Desono KUBO5 to sześcienny zestaw głośnikowy 85W, pasmo 93–20 000 Hz, SPL 106 dB. Dwudrożny, wyposażony w 5,25" woofer, 1" tweeter i port bass-reflex. Obudowa ABS, stalowa maskownica, uchwyt typu U. Impedancja 8 Ω, IP40. Idealny do biur, restauracji, hoteli i systemów domowych. Mocny, nowoczesny, stylowy. 🎶🏢
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR SP-250PA – Głośnik nisko-średniotonowy PA dużej mocy, 250WMAX, 125WRMS, 8Ω
309,00 zł
MONACOR LA-40 – Aktywny wzmacniacz pętli indukcyjnej, do pomieszczeń do 40m2
913,23 zł
MONACOR ETS-360TW/WS – Kolumny głośnikowe High-End, 100V
1 106,95 zł
RH SOUND CS-24 + MONACOR PA-924 – Zestaw nagłośnienia naściennego dla powierzchni do 200m2
7 363,00 zł
TAGA Harmony – TOS-215
329,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.