- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MEGA-215DSP – Profesjonalny aktywny subwoofer PA z procesorem DSP, 2000WRMS
11 649,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MEGA-215DSP
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Kolumny estradowe aktywne, Nagłośnienie estradowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE MEGA-215DSP
Aktywne kolumny głośnikowe serii MEGA
Wyposażone w cyfrowe wzmacniacze z procesorem DSP oraz najwyższej klasy głośniki renomowanych producentów: BEYMA, FAITAL oraz CELESTION.
Programowanie procesora DSP może odbywać się zdalnie poprzez sieć Ethernet LAN, dzięki łatwemu w obsłudze oprogramowaniu. Pozwala ono ponadto, na zarządzanie całym systemem nagłośnienia, opartym na dowolnej ilości zestawów głośnikowych MEGA DSP. Możliwe jest także zapisanie do 80 presetów w pamięci modułu DSP i późniejsze wybieranie ich bezpośrednio na urządzeniu. Użytkownik ma także do dyspozycji 10 korektorów z 8 różnymi filtrami, funkcje opóźnienia, limitera, regulację wzmocnienia wejściowego oraz odcięcia low cut, a także możliwość wczytywania i zapisywania ustawień dla poszczególnych wejść.
Programowanie procesora DSP może odbywać się zdalnie poprzez sieć Ethernet LAN, dzięki łatwemu w obsłudze oprogramowaniu. Pozwala ono ponadto, na zarządzanie całym systemem nagłośnienia, opartym na dowolnej ilości zestawów głośnikowych MEGA DSP. Możliwe jest także zapisanie do 80 presetów w pamięci modułu DSP i późniejsze wybieranie ich bezpośrednio na urządzeniu. Użytkownik ma także do dyspozycji 10 korektorów z 8 różnymi filtrami, funkcje opóźnienia, limitera, regulację wzmocnienia wejściowego oraz odcięcia low cut, a także możliwość wczytywania i zapisywania ustawień dla poszczególnych wejść.
Profesjonalny aktywny subwoofer PA z procesorem DSP, 2000WRMS
- Aktywny subwoofer hybrid horn w obudowie bass-reflex
- 2 x 38cm gÅ‚oÅ›nik basowy (15″, Faital)
- 2 moduły wzmacniacza PASCAL-S-PRO2 pracujące w mostku
- 3-kanałowy procesor DSP, sterowanie poprzez Ethernet lub USB, za pomocą oprogramowania DSP lub aplikacji
- Wbudowany wyświetlacz LCD z funkcją obracanego wyświetlania
- Symetryczne wejścia XLR oraz zrówn. wyjścia
- Przełącznik mono/stereo dla wejść
- Dodatkowe wyjścia XLR sterowane przez DSP
- Obudowa z najwyższej jakości brzozowej sklejki, z wytrzymałym pokryciem z dwuskładnikowego PU
- W komplecie pokrowiec transportowy oraz kabel zasilajÄ…cy z wtykiem POWERCON NEUTRIK
- 4 x 100mm kółka BLICKLE
- Płyta montażowa z gwintem M20 do wstawiania łączników
SOUNDCHECK 01/2016
„The MEGA-215DSP provided a very transparent and powerful sound with a bass reproduction down to 300 Hz which is quite high for a subwoofer. With every beat of the bass drum, we could feel the long-awaited punch to the stomach. It also showed a clear and powerful reproduction of the bass guitar without delivering a dull and washed-out sound. You never even felt the need to readjust any frequencies at the equalizer. Due to an impressive sound quality, versatile control options and connecting facilities, a high output power and an exceptionally extensive range of features, the MEGA-215DSP subwoofer is ideally suited for providing a great bass reproduction!”
Uwaga:
32-bitowe aplikacje, łącznie z bieżącymi wersjami oprogramowania procesorów DSP, nie będą dłużej obsługiwane przez MacOS wersji 10.15 (Catalina). Oprogramowanie zostanie niebawem dostosowane do wersji 64-bitowej dla MacOS Catalina. Użytkownicy starszych wersji MacOS nie odczują żadnej różnicy.
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MEGA-215DSP – Profesjonalny aktywny subwoofer PA z procesorem DSP, 2000WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MEGA-215DSP – Profesjonalny aktywny subwoofer PA z procesorem DSP, 2000WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny aktywny subwoofer PA z procesorem DSP, 2000WRMS MEGA-215DSP to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MEGA-215DSP – Profesjonalny aktywny subwoofer PA z procesorem DSP, 2000WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 2 400 W |
| Moc znamionowa RMS | 2 000 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 35-300 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | XLR L/R, sym., line |
| System | bass-reflex hybrid horn |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 2 x 38 cm (2 x 15", Faital) bass speaker |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 38cm (15") |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | 133 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | brzozowa sklejka |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | płyta montażowa M20 |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/2400VA |
| Wymiary | 1050 x 500 x 650mm |
| Szerokość | 1 050 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Waga | 69 kg |
| Wejścia | XLR wejście L/R |
| Wyjścia | XLR: zrówn. out L/R XLR: DSP out L/R |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | DSP, class D |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.54 x 0.81 x 1.07 m |
| Waga brutto | 76 kg |
| Waga netto | 72 kg |
EAN: 4007754246698
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MEGA-215DSP – Profesjonalny aktywny subwoofer PA z procesorem DSP, 2000WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MPR-6 – Przedwzmacniacz mikrofonowy
237,96 zł
IMG STAGELINE DRIVE-08A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 200W oraz procesorem DSP
2 213,95 zł
IMG STAGELINE DM-730 –
376,33 zł
IMG STAGELINE WAVE-10P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
824,72 zł
IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
470,43 zł
IMG STAGELINE LR-1000U – Uchwyt w ksztaÅ‚cie U
709,65 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.