- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MEGA-118SUB – Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 1000WRMS, 8Ω
4 999,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MEGA-118SUB
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Kolumny estradowe pasywne, Nagłośnienie estradowe, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE MEGA-118SUB
MEGA
Seria profesjonalnych kolumn głośnikowych PA wykonana z doskonałej jakości materiałów oraz głośników renomowanych producentów (Beyma, FaitalPro). Kształt obudów, wykonanych z brzozowej sklejki, pozwala na uniwersalne zastosowanie.
Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 1000WRMS, 8Ω
- Obudowa bass-reflex z najwyższej jakości brzozowej sklejki
- Wytrzymałe pokrycie z dwuskładnikowego PU
- 46cm (18″, Faital) głośnik basowy z aluminiowym koszem
- Otwory gwintowane na kółka (wyposaż. dodatk.)
- 2 x złącze NEUTRIK SPEAKON (IN/OUT)
- Płyta montażowa M20, odpowiednia do statywu KM-21367 (wyposaż. dodatk.)
Beat 01/2012
„Przetestowaliśmy system składający się z dwóch zestawów MEGA-112, subwoofera MEGA-118SUB, wzmacniaczy STA-600 i STA-1400 dla góry w konfiguracji bi-amping oraz STA-1000 dla basu. Do sterowania wykorzystaliśmy kontroler głośnikowy DSM-260. Test odbył się w małej hali fabrycznej, z wieloma oknami, betonową podłogą i wieloma innymi odbijającymi powierzchniami – jednym słowem w piekielnych warunkach. … dzięki precyzyjnym korektorom kontrolera DSM-260, opanowaliśmy sytuację bardzo szybko … zoptymalizowaliśmy dźwięk błyskawicznie … podkręciliśmy jeszcze głośność i uzyskaliśmy niesamowity efekt. Subwoofer dostarczył stabilnego, ale potężnego dźwięku. Zestawy MEGA-112 także zaskoczyły nas naprawdę zrównoważonym dźwiękiem. Pełna i dynamiczna muzyka dance brzmiała doskonale. Taki system PA spokojnie obsłuży imprezę na 400 gości, nawet wymagających słuchaczy.”
SOUNDCHECK 09/2011
„Parametry oraz jakość wykonania z najwyższej półki. MEGA-118SUB robi dokładnie to, po co został stworzony: zapewnia czysty, solidny i bardzo dynamiczny bas.”
tastenwelt 06/2011
„Czyste odtwarzanie mowy, solidny i niesamowicie zrównoważony, głęboki bas … wytrzymała konstrukcja … wysokiej jakości komponenty … trzykanałowy wzmacniacz STA-1603CLUB z wbudowanymi limiterami, filtrami subsonicznymi oraz zwrotnicą zapewnia niezawodność systemu, nawet podczas pracy z zestawami głośnikowymi MEGA.”
(Testowany zestaw: MEGA-112 oraz MEGA-118SUB wraz z STA-1603CLUB)
(Testowany zestaw: MEGA-112 oraz MEGA-118SUB wraz z STA-1603CLUB)
tools4music 05/2011
„Nawet obudowa MEGA-118SUB świadczy o tym, że jest to zestaw z najwyższej półki.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MEGA-118SUB – Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 1000WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MEGA-118SUB – Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 1000WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 1000WRMS, 8Ω MEGA-118SUB to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MEGA-118SUB – Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 1000WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 2 000 W |
| Moc znamionowa RMS | 1 000 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 30-200 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | bass-reflex |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 46 cm (18", Faital) bass speaker |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | 46 cm (18") |
| Skuteczność | 97 dB/W/m |
| Max SPL | 126 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | brzozowa sklejka |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | płyta montażowa M20 |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 700x570x590mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość | 570 mm |
| Głębokość | 590 mm |
| Waga | 46 kg |
| Wejścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON |
| Wyjścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.68 x 0.64 x 0.78 m |
| Waga brutto | 50.14 kg |
| Waga netto | 46.82 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754224351
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE MEGA-118SUB – Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 1000WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Monitor Audio Creator C1M – Głośnik sufitowy
1 690,00 zł
Monitor Audio Creator C1M to kompaktowy głośnik sufitowy z przetwornikami 7″ i 25 mm C-CAM, oferujący pasmo 35 Hz – 30 kHz i moc RMS 65 W. Wyposażony w system montażowy Tri-Grip II oraz terminal Quik-Link, umożliwia szybki i pewny montaż. Idealny do nowoczesnych instalacji audio w domu i przestrzeniach komercyjnych. 🎧
Monitor Audio CLIMATE CL2M – Głośniki naścienne
3 890,00 zł
Monitor Audio CLIMATE CL2M to wszechstronne głośniki naścienne z przetwornikami RST II, pasmem 42 Hz – 30 kHz i klasą odporności IP66. Oferują moc do 200 W, doskonałą jakość dźwięku i szybki montaż dzięki systemowi Quik-Link. Idealne do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. ☀️💧
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Q ACOUSTICS – QI9180 (Qi80CF)
529,00 zł
Zestaw DSPPA DM237 + 2x DSPPA DSP5012 – podtynkowy odtwarzacz ścienny z głośnikami sufitowymi 35W
MONACOR SPE-252HQ – Głośnik sufitowy HiFi, 50WRMS, 8Ω
736,11 zł
ITC Audio T-778P Głośnik naścienny 80W z regulatorem
1 268,54 zł
ITC Audio T-778P to głośnik naścienny 80W do systemów Public Address 100V. Dwudrożny (2” + 8”), pasmo 100Hz–17kHz, skuteczność 94dB, regulacja głośności 2,5–80W/8Ω, odporna obudowa ABS, maskownica stalowa, uchwyt ścienny z regulacją kąta. Idealny do szkół, hoteli, restauracji i przestrzeni zewnętrznych.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.