- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MD-5000DR – SÅ‚uchawki stereo
334,00 zł
Pozostało tylko: 1

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MD-5000DR
Kategorie: IMG STAGELINE, Słuchawki, Słuchawki Nauszne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE MD-5000DR
Słuchawki stereo
do perkusji i do studia.
- System zamknięty, doskonałe wytłumienie dźwięków z zewnątrz
- Dobra jakość odtwarzania basów
- Bardzo dobre dopasowanie
- Miękkie poduszki nauszne
- 3m spiralny kabel połączeniowy
- Pozłacany wtyk 3.5mm z przejściówką na wtyk 6.3mm
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MD-5000DR – SÅ‚uchawki stereo ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MD-5000DR – SÅ‚uchawki stereo?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Słuchawki stereo MD-5000DR to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MD-5000DR – SÅ‚uchawki stereo ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | słuchawki |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Przetwornik | neodymowy, Ø 40mm |
| Typ przetwornika | dynamiczny |
| Max moc wejściowa | 500 mW |
| Pasmo przenoszenia, słuchawki | 10-20 000 Hz |
| Nominalna impedancja, słuchawki | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 105 dB/mW |
| Pasmo przenoszenia, mikrofon | – |
| Nominalna impedancja, mikrofon | – |
| Mikrofon | – |
| CzuÅ‚ość mikrofonu | – |
| Zasilanie | – |
| Kabel | 3m, podł. jednostronne |
| Połączenie | wtyk 3.5mm,pozłacany |
| Przejściówka | wtyk 6.3mm,pozłacany |
| Waga bez przewodu | 365 g |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754200140
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MD-5000DR – SÅ‚uchawki stereo” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-616SET/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz
1 084,81 zł
IMG STAGELINE TXS-855 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL, 506-542MHz
1 106,95 zł
IMG STAGELINE STA-700 – Wzmacniacz stereo, 550WRMS
1 433,57 zł
MONACOR SONIDO – Zestaw nagÅ‚owny Bluetooth
294,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-15P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 250WRMS, 8Ω
1 378,22 zł
IMG STAGELINE ULM-164/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser liniowy
1 101,47 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.