- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS MA-SW – Włącznik mikrofonu
127,26 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS MA-SW
Włącznik mikrofonu
- Do mikrofonów dynamicznych i elektretowych
- Możliwość podłączania w obu kierunkach
- Metalowa obudowa
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS MA-SW – Włącznik mikrofonu ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS MA-SW – Włącznik mikrofonu?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Włącznik mikrofonu MA-SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS MA-SW – Włącznik mikrofonu ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | in-line microphone switch |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | dynamic microphones, condenser microphones |
| Zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | Ø 21 mm x 113 mm |
| Długość | 113 mm |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 44 g |
| Połączenia | 3-pole XLR jack, 3- pole XLR plug |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.03 x 0.027 x 0.12 m |
| Waga brutto | 0.058 kg |
| Waga netto | 0.044 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754249255
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS MA-SW – Włącznik mikrofonu” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
JTS CM-502WT – Mikrofony odsÅ‚uchowe
442,75 zł
MONACOR MS-90/SW – PodÅ‚ogowy statyw mikrofonowy
254,56 zł
IMG STAGELINE DRIVE-08A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 200W oraz procesorem DSP
2 213,95 zł
MONACOR ATS-85PS – Stacja Å‚adujÄ…ca, 5 portów
1 660,45 zł
IMG STAGELINE PAB-308M/SW – Uniwersalny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
2 499,00 zł
MONACOR MS-92/SW – PodÅ‚ogowy statyw mikrofonowy
276,70 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.