- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS MA-500 – Adapter zasilania phantom
166,00 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS MA-500
Adapter zasilania phantom
- Do mikrofonów elektretowych JTS serii CM i CX z 4-pinowym złączem mini XLR
- Tłumik 10dB
- 2 włączane filtry dolnozaporowe
- Metalowa obudowa z zaczepem do paska
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS MA-500 – Adapter zasilania phantom ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS MA-500 – Adapter zasilania phantom?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Adapter zasilania phantom MA-500 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS MA-500 – Adapter zasilania phantom ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Kategoria | adapter zasilania phantom |
| Napięcie wejściowe | DC 12-48 V |
| Napięcie wyjściowe | DC 12-48 V |
| Wydajność prÄ…dowa | – |
| Czas Å‚adowania | – |
| PodÅ‚adowywanie | – |
| Wybór polaryzacji | – |
| Przełączane napiÄ™cie wyjÅ›ciowe | – |
| Reaktywowanie | – |
| Złącza | 4-pole mini XLR (microphone), 3-pole XLR (mixer) |
| DÅ‚ugość kabla | – |
| Ochrona przed zwarciem | – |
| Ochrona przed przeciążeniem | – |
| Ochrona przed przegrzaniem | – |
| Ochrona przed odwrotnÄ… polaryzacjÄ… | – |
| Detekcja uszkodzenia baterii | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | Ø 20mm x 96mm |
| Waga | 41 g |
| Pozycja | – |
| Inne cechy | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754218404
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS MA-500 – Adapter zasilania phantom” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Rduch PAZ-NC – Podstawka mikrofonowa
IMG STAGELINE ECM-270 – Profesjonalny mikrofon pojemnoÅ›ciowy
475,96 zł
Rduch PAZ-NS – Podstawka mikrofonowa
JTS 850CH-2 – Stacja Å‚adujÄ…ca
902,16 zł
IMG STAGELINE PAK-412 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 450WRMS
2 213,95 zł
MONACOR MKA-50SET/SW – Para 2-drożnych zestawów gÅ‚oÅ›nikowych stereo, aktywny i pasywny, 2 x 20WRMS
1 134,63 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.