- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy
332,05 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
LTR-102
Kategorie: Akcesoria estradowe, Estrada, Ground Zero, IMG STAGELINE
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE LTR-102
Transformatory liniowe
Umożliwiają optymalną transmisję sygnału między urządzeniem z wyjściem liniowym a mikserem lub wzmacniaczem. Sprzężenie transformatorowe zapewnia zabezpieczenie przed powstawaniem zakłóceń, spowodowanych problemami z dopasowaniem (np. pętla masy). Separacja DC wejścia i wyjścia.
Wszystkie wyjścia i wejścia na gniazdach 6.3mm i XLR, symetrycznych i niesymetrycznych.
Transformator liniowy
- Symetryczne i niesymetryczne wejścia i wyjścia
- Przełącznik impedancji wyjściowej: 1:1/600Ω, 2:1/150Ω
- Przełącznik fazy: 0° do 180°
- Przełącznik Groundlift
- Szerokopasmowy transformator symetryzujÄ…cy
Production Partner 03/2013
„LTR-102 to liniowy transformator o doskonaÅ‚ej jakoÅ›ci, potwierdzonej na drodze pomiarów.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Transformator liniowy LTR-102 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | transformator liniowy |
| Pasmo przenoszenia | 20-25 000 Hz |
| Zakres regulacji | – |
| Regulowane czÄ™stotliwoÅ›ci | – |
| Sygnał wejściowy | 5 V |
| CzuÅ‚ość wejÅ›ciowa | – |
| Impedancja wejściowa | 600 Ω |
| SygnaÅ‚ wyjÅ›ciowy | – |
| Impedancja wyjściowa | 600Ω/150Ω |
| Wzmocnienie | – |
| Zasilanie phantom | – |
| Kompresja | – |
| Wsp. bramki | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Przełożenie przekładni | 1:1/2:1 |
| Stosunek S/N | – |
| Separacja kanałów | – |
| THD | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 120 x 44 x 90mm |
| Waga | 545 g |
| Złącza wejściowe | 1 x gniazdo 6.3mm, sym.1 x XLR, sym. |
| Złącza wyjściowe | 1 x gniazdo 6.3mm, sym.1 x XLR, sym. |
| Inne cechy | Optymalna impedancja obciążenia: ≥ 2kΩ Optymalna impedancja źródła: 50-600Ω |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754164886
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE DRIVE-15A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 360W oraz procesorem DSP
3 985,15 zł
Ground Zero GZDM 3750AB-SILVER
350,00 zł
IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny
384,00 zł
IMG STAGELINE TXS-707 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 667.000-691.750MHz
959,00 zł
IMG STAGELINE ECM-285 – Mikrofon elektretowy, do wokalu i instrumentów
470,43 zł
IMG STAGELINE CD-196USB – Profesjonalny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 349,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.