- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo
420,61 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE LSP-102
3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo
(2 wejścia, 6 wyjść) do podłączania np. 1 miksera do kilku wzmacniaczy.
- 1 wejście symetryczne XLR (600Ω) dla każdego kanału
- 2 wyjścia symetryczne XLR (600Ω) z separacją galwaniczną i przełącznikiem Groundlift dla każdego kanału
- 1 wyjście bezpośrednie, symetryczne XLR dla każdego kanału
- Pasmo przenoszenia: 20-20 000Hz
- Solidna metalowa obudowa, bardzo dobre ekranowanie, do zastosowań estradowych
- Wymiary: 160 x 55 x 105mm
- Waga: 909g
SOUNDCHECK 07/2007
o FGA-102, FGA-202, LC-31, MC-31 i LSP-102:
„Niezbędny element wyposażenia dla muzyków i realizatorów dźwięku. Zaskakują niewielkimi rozmiarami. Transformatory znajdują się w solidnej metalowej obudowie. Przydatne zarówno na scenie, jak i w studiu. Dostępne w korzystnej cenie.”
„Niezbędny element wyposażenia dla muzyków i realizatorów dźwięku. Zaskakują niewielkimi rozmiarami. Transformatory znajdują się w solidnej metalowej obudowie. Przydatne zarówno na scenie, jak i w studiu. Dostępne w korzystnej cenie.”
tools4music 06/2009
o LSP-102, LC-31, FGA-102, FGA-202, DIB-102
„Niezastąpiona w trasie grupa urządzeń. Bardzo przydatne i za niewielką cenę.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo LSP-102 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | rozdzielacz liniowy |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zakres regulacji | – |
| Regulowane częstotliwości | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| Czułość wejściowa | – |
| Impedancja wejściowa | 600 Ω |
| Sygnał wyjściowy | – |
| Impedancja wyjściowa | 600 Ω |
| Wzmocnienie | – |
| Zasilanie phantom | – |
| Kompresja | – |
| Wsp. bramki | – |
| Częstotliwość podziału | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Przełożenie przekładni | – |
| Stosunek S/N | – |
| Separacja kanałów | – |
| THD | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 160 x 55 x 105mm |
| Waga | 909 g |
| Złącza wejściowe | 2 x XLR, sym. |
| Złącza wyjściowe | 6 x XLR, sym. |
| Inne cechy | przełącznik Groundlift |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754197730
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS
1 785,37 zł
IMG STAGELINE PAB-515/BL – Profesjonalny zestaw głośnikowy PA, 300WRMS, 8Ω
3 449,00 zł
IMG STAGELINE DRIVE-08P – Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 300W
1 378,22 zł
IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny
398,47 zł
IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny
282,24 zł
IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 300WRMS
1 328,35 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.